Po Alano Chošnau koncerto Kaune – įmantrios gerbėjų dovanos: „Nors imk ir kavinę atidaryk“

Alanas Chošnau / Organizatorių nuotr.
Alanas Chošnau / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-19 12:18
AA

Lietuvos muzikos grandas Alanas Chošnau ketvirtadienio vakarą šildė kiekvieną Kauno širdyje esančios VDU Didžiosios salės kampelį. Šimtai jo muzikos gerbėjų su fantastiška nuotaika šoko ir dainavo kartu, tarsi vieningas šimtų balsų choras.

Nuo pat pirmųjų koncerto „Pavasario šou“ akordų Alanas užvaldė susirinkusią publiką savo ikoniškomis melodijomis, atlikdamas ne tik puikiai žinomų hitų klasiką, bet ir naujas dainas – „Tūkstantis žodžių“ ir „Kiek upė turi krantų“, kurios yra sukurtos ypatingiems žmonėms jo gyvenime.

Alano Chošnau koncerto Kaune akimirka / Organizatorių nuotr.

Po koncerto, salės užkulisiuose emocijų pliūpsnis nenurimo: „Soliniai koncertai – tai mano sielos muzika visiems gerbėjams. Vakar ir vėl susijungė mūsų visų širdys... Toks jausmas, tokie momentai yra tai, dėl ko gyvenu!“ – liejo mintis Alanas, lyg naują melodiją.

Alano Chošnau koncerto Kaune akimirka / Organizatorių nuotr.

Koncertas nesibaigė paskutiniais akordais. Atlikėjo ryšys su ištikimaisiais fanais yra labai stiprus, tad po koncerto Alanas daug bendravo, fotografavosi ir priėmė dovanas, kurios buvo tiek originalios, tiek ir asmeniškos.

Alano Chošnau koncerto Kaune akimirka / Organizatorių nuotr.

„Fantastika, po koncerto grįžau su glėbiu gėlių, dviem angelais sargais, grafikos paveikslais, nuostabios gerbėjos Sigitos ranka siuvinėtu mūsų augintinio Itaru portretu ir net kavos serviziuku! Dabar nors imk ir kavinę atidaryk, kur galėčiau gerti kavą su jumis visais!“ – juokavo Alanas Chošnau.

Alano Chošnau koncerto Kaune akimirkos (15 nuotr.)
+9

Iš koncerto gerbėjų lūpų skambėjo tik geriausi komplimentai: „Alano balsas, muzika ir spalvos kalbėjosi su manimi!“; „Šis koncertas man išmušė stogą, mindblowing, wow!“; „Gyvo susitikimo ir nuotraukos su Alanu laukiau dešimt metų!“; „Kaunas tavęs visada laukia – grįžk greičiau!“; „Mes jau turime bilietus į Vilniaus ir Palangos koncertus – kaip gera jų laukti!“.

Alano Chošnau koncerto Kaune akimirka / Organizatorių nuotr.

Šilti gerbėjų žodžiai – tai geriausia dovana atlikėjui. Alanas Chošnau tęsia koncertus – po poros savaičių gegužės 3 d. įvyks koncertas „Geriausios dainos“ Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, o liepos 6 d. vyks didysis „Vasaros šou“ Palangos koncertų salėje, kupinas staigmenų apie kurias atlikėjas dar praneš artėjant renginiui.