Po Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybų internete pasipylė memai su švenčiančia Jennifer Aniston

Po Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybų internaute pasipylė memai su švenčiančia Jennifer Aniston / „Twitter“ nuotr.
Po Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybų internaute pasipylė memai su švenčiančia Jennifer Aniston / „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-20 18:49
AA

Antradienį visą pasaulį akimirksniu apskriejo žinia apie mylimiausios Holivudo poros Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybas. Ši naujiena sulaukė ir žaibiškos reakcijos internete – milijonai poros gerbėjų aprauda netikėtas jų skyrybas.

Angelina Jolie teismui pateikė prašymą nutraukti jos ir Brado Pitto santuoką. TMZ šaltinių žiniomis, pora skiriasi dėl skirtingo požiūrio į vaikų, kurių jie turi net šešis, auklėjimą.

Žinia apie mylimiausios Holivudo poros, kuri kartu praleido 12 metų, skyrybas sukrėtė visus Brangelinos gerbėjus ir ne tik – to, kad tobula pora laikyti Angelina Jolie ir Bradas Pittas galėtų išsiskirti, nesitikėjo niekas. Vos pasklidus šiai naujienai socialiniuose tinkluose pasipylė tūkstančiai žinučių, apraudančių jų skyrybas ir tikėjimą, kad tikra meilė egzistuoja. Įpinta buvo ir Jennifer Aniston, kurią dėl Angelinos Jolie kadaise paliko Bradas Pittas.

„Jei Bradas Pittas ir Angelina Jolie iš tikrųjų skiriasi, tai tikrai nebėra vilties nė vienam iš mūsų“; „Kas nori gyventi pasaulyje, kuriame Bradas ir Angie nėra kartu?“; „Net nemaniau, kad man rūpi Brangelina, ir štai aš drebu“ – tokios ir panašios žinutės viena po kitos randasi tviteryje.