Po atlikto skrodimo paskelbta oficiali Paulo Walkerio mirties priežastis

Paulo Walkerio gerbėjai atsisveikina su aktoriumi jo žūties vietoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Paulo Walkerio gerbėjai atsisveikina su aktoriumi jo žūties vietoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-12-05 07:05
AA

Los Andželo apygardos koronerio tarnyba pateikė oficialias aktoriaus Paulo Walkerio skrodimo išvadas, skelbia CNN.

Filmų „Greiti ir įsiutę“ žvaigždė, kuriam mirties dieną buvo 40 metų, mirė nuo trauminių ir terminių sužalojimų kombinacijos. Tai reiškia, kad po automobilio atsitrenkimo į stulpą Paulas Walkeris mirė ne iš karto – įsiplieskusi ugnis užbaigė jo gyvenimą.

Koronerių atstovas atsisakė komentuoti spėliones, kad tokia formuluotė rodo, jog Paulas Walkeris galėjo likti gyvas po pradinio smūgio ir mirė gaisre, mašinai užsiliepsnojus. CNN taip pat parodė stebėjimo kameros nufilmuotą medžiagą, kurioje matyti, kad tarp pačios avarijos ir mašinos užsidegimo praėjo viena minutė.

Skrodimo išvados taip pat nurodo, kad automobilį vairavęs Paulo Walkerio draugas, buvęs lenktynininkas Rogeris Rodas mirė iš karto po susidūrimo – ugnis jo gyvybei jau nebeturėjo įtakos.

Toksikologiniai rezultatai, parodysiantys, ar abu vyrai avarijos metu buvo blaivūs, paaiškės tik po šešių–aštuonių savaičių.

Paulo Walkerio žūties vietoje gedi aktoriaus gerbėjai (24 nuotr.)
+18

Avarijos priežastis dar nėra išaiškinta: pirminė policijos versija buvo didelis greitis. Taip pat neatmetama ir gamybinio „Porsche GT“ broko versija. Policija jau paneigė gandus, esą avarija įvyko dėl to, kad jis su Rogeriu Rodu dalyvavo gatvės lenktynėse.

Paulas Walkeris žuvo šeštadienį, kuomet jo draugo Rogerio Rodo vairuojamas „Porsche GT“ rėžėsi į stulpą, po to į medį ir užsiliepsonojo.