Po Aušrio Kriščiūno-Tyntos mirties – jautri žmonos Ingos žinutė: „Jis su mumis“

Aušrys Kriščiūnas-Tynta / Asmeninio albumo ir socialinių tinklų nuotr.
Aušrys Kriščiūnas-Tynta / Asmeninio albumo ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-07-04 10:53
AA

Visuomenininkui, šou pasaulio atstovui Aušriui Kriščiūnui-Tyntai atgulus amžino poilsio, prabilo jo žmona. Moteris pasidalijo širdį veriančiais žodžiais.

Socialiniuose tinkluose po Aušrio Kriščiūno-Tyntos laidotuvių pasirodė jautri jo žmonos žinutė.

„Ačiū visiems už Jūsų palaikymą ir užuojautą. Jis su mumis, su laiku mes būsime su Juo, kitoje kelio pusėje“, – rašė jo žmona Inga ir pasidalijo Aušrio nuotrauka, prie kurios degė žvakė.

Prie nuotraukos užrašyti ir žodžiai: „Mirtis nereiškia nieko. Aš tik perėjau į kitą kelio pusę... Aš esu aš. Jūs esate jūs. Aš vis tebesu tuo, kuo Jums tebuvau. Vadinkite mane tuo pačiu vardu. Kaip anksčiau. Aš tik kitoje kelio pusėje. – Šv. Augustinas“.

Portalo Žmonės.lt žiniomis, A.Kriščiūnas-Tynta pastaruoju metu gydėsi Onkologinėje ligoninėje Kaune.

Primename, kad žinia, jog mirė Aušrys Kriščiūnas-Tynta, pasiekė penktadienį, birželio 28-ąją. Visuomenininkui, politikui, praeityje garsiam šou pasaulio atstovui buvo 56-eri.

A.Kriščiūnas gimė 1968 metų kovo 11 dieną, Vilniuje. Jis išgarsėjo TV laidoje „Bentski šou“. Dalyvavo projektuose „Tegyvuoja karalius“, „Europa šou“, „Grand LT šou“, buvo ir realybės šou „Baras“ vedėju.

Vyras buvo įkūręs grupę „Belmondo“, dirbo grupės „Išjunk šviesą“ vadybininku, buvo vienas iš radijo stoties „Ultra Vires“ steigėjų ir vedė laidas radijo stotyje „Extra FM“. Vėliau iš pramogų verslo pasuko į politiką.

Aušrys Kriščiūnas-Tynta (23 nuotr.)
+17