Po avarijos aktorė A.Heche vis dar ištikta komos: smegenys mirė – mažai vilčių, kad išgyvens

Anne Heche / Vida Press nuotr.
Anne Heche / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-12 09:24
AA

Praėjusią savaitę automobiliu į namą Los Andžele įsirėžusi JAV aktorė Anne Heche dėl kritinės būklės buvo hospitalizuota, tačiau kelias dienas naujienų apie jos sveikatą nebuvo girdėti. Vis tik penktadienį jos atstovė pranešė, kad prognozės – labai niūrios ir yra mažai vilčių, kad aktorė išgyvens.

„Emmy“ laureatės Anne Heche atstovė pranešė liūdnas žinias apie žvaigždės sveikatos būklę. Nemanoma, kad katastrofišką smegenų traumą patyrusi aktorė išgyvens, tad jau planuojamas organų donorystės procesas, rašo people.com.

„Deja, dėl nelaimingo atsitikimo Anne patyrė sunkią smegenų traumą ir tebėra komoje, jos būklė kritinė, – A.Heche šeimos vardu sakė aktorės atstovė. – Nesitikima, kad ji išgyvens.“

Kaip rašo dailymail.com, aktorės smegenys oficialiai paskelbtos mirusiomis ir kad ji bus atjungta nuo gyvybę palaikančių aparatų.

Anne Heche / Vida Press nuotr.

„Ji jau seniai pasirinko paaukoti savo organus, todėl yra laikoma prie gyvybę palaikančių aparatų, kad būtų nustatyta, ar kurie nors iš jų yra gyvybingi“, – pridūrė aktorės atstovė.

Toliau pareiškime dėkojama už parodytą paramą ir rūpestį 53-ejų A.Heche po rugpjūčio 5-ąją įvykusios skaudžios autoavarijos.

„Norime padėkoti visiems už gerus linkėjimus ir maldas dėl Anne pasveikimo, dėkojame ir atsidavusiam personalui bei nuostabiems slaugytojams, kurie rūpinosi Anne Grossmano nudegimų centre Vest Hilso ligoninėje“, – rašome pranešime.

Atstovė šeimos vardu kalbėjo ir apie A.Heche gerumą bei tai, ką ji davė aplinkiniams: „Anne turėjo didžiulę širdį ir savo dosnia dvasia palietė kiekvieną sutiktą žmogų. Savo gyvenimo darbu labiau nei nepaprastą talentą ji laikė gerumo ir džiaugsmo skleidimą, ypač siekdama, kad būtų priimta tai, ką myli. Ji bus prisimenama dėl savo drąsaus nuoširdumo ir labai pasiilgsime jos šviesos.“

Anksčiau buvo pranešta, kad aktorė, praėjusį penktadienį automobiliu įsirėžusi į namą Los Andžele, 90 km/val. greičiu važiavo būdama „apsvaigusi nuo kokaino“.

Tai sužinota po siaubingos avarijos ištyrus A.Heche kraują ir jame radus kokaino. Vis tik pareigūnai patvirtino, kad ji nevartojo alkoholio, nors buvo nufotografuota su degtinės buteliu taurės laikiklyje.

Primename, kad prieš savaitę A.Heche savo automobiliu įsirėžė į namą Mar Vistos rajone Los Andžele. Dėl avarijos kilo gaisras ir namas sugriuvo, o A.Heche būklė tapo kritinė. Per šešias dienas į komos būseną panirusi aktorė taip ir neatgavo sąmonės.

„Ji patyrė didelę plaučių traumą, dėl kurios reikalinga mechaninė ventiliacija, ir nudegimus, dėl kurių būtina chirurginė intervencija“, – rugpjūčio 8 d. people.com sakė aktorės atstovė.

Anne Heche / Vida Press nuotr.

Pasirodžius žiniai apie nelaimingą atsitikimą, daugelis Heche gerbėjų ir ją pažinojusių žmonių socialiniuose tinkluose išreiškė palaikymą. Tai padarė ir aktorius Jamesas Tupperis, Heche partneris, su kuriuo ji gyveno daugiau nei 10 metų iki jų išsiskyrimo 2018 m. sausį.

„Mintys ir maldos už šią nuostabią moterį, aktorę ir motiną šįvakar Anne Heche, – parašė jis „Instagram“, pridėdamas Heche ir jų bendro 13 metų sūnaus Atlaso nuotrauką. – Mes tave mylime.“

Pastaraisiais mėnesiais aktorė buvo labai užimta. Birželį ji baigė filmuotis filme „Girl in Room 13“, kurio premjera numatyta šį rudenį. Ji taip pat vaidino siaubo trileryje „Full Ride“, atliko pagrindinį vaidmenį OWN seriale „All Rise“.