Po Begemoto kauke – garsus režisierius: „Ta nežinia, kaip aš padainuosiu, mane žlugdė“

Po begemoto kauke slėpėsi Vytenis Pauliukaitis / LNK nuotr.
Po begemoto kauke slėpėsi Vytenis Pauliukaitis / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-18 22:15
AA

Laidos gerbėjai išvydo šešias visiškai naujas ir dar niekur nematytas kaukes. Po ilgų diskusijų komisija nusprendė, kad dėl išlikimo turi kovoti dvi kaukės – Begemotas ir Burokėlis. Po Begemoto italų kalba atliktos dainos dainininkė Rūta Ščiogolevaitė neabejojo žinanti, kas slepiasi po šia kauke. Būtent tai lėmė komisijos sprendimą atskleisti tikrąją Begemoto tapatybę. Visų laimei, po šia kauke slėpėsi režisierius ir scenarijų autorius Vytenis Pauliukaitis.

„Kai aš sėdžiu prie komisijos stalo, būnu pasiruošęs ir kalbu tai, ką žinau. Viskas priklauso nuo manęs paties, ne nuo jokių batų, švarko ar sceninių dalykų. Todėl, žinoma, komisijos kėdėje man drąsiau, jaučiuosi labiau užtikrintas. Nesu dainininkas ir nevaldau savo balso. Be to, turiu ausis ir puikiai girdžiu, kaip man sekasi su dainavimu. Todėl ta nežinia, kaip aš padainuosiu, mane žlugdė“, – apie dainavimą didžiojoje LNK „Kaukių“ scenoje atvirai pasakoja ilgametis televizijos laidų vedėjas ir įvairių komisijų narys Vytenis Pauliukaitis.

Šou „Kaukės“ akimirka / LNK nuotr.

„Prieš lipant į sceną vis galvojau, kaip tas Begemotas turėtų dainuoti. Tai va, kadangi iki galo to nesupratau, scenoje man ir nepavyko pasislėpti. Be to, kai sužinojau, kad žiūri sėdi Rūta su kuria esu daug dirbęs ir bendravęs supratau, kad man bus kaput,“ – juokiasi žinomas vyras.

Vytenis Pauliukaitis / LNK nuotr.

Niekam ne paslaptis, kad Vytenis Pauliukaitis į jam skirtas užduotis žiūri labai atsakingai. Todėl ir sutikęs dalyvauti šiame projekte rankų ramiai sudėjęs nesėdėjo:

„Esu dainavęs ir anksčiau, bet čia buvo visiškai kitaip. Kūriniai buvo man sudėtingi ir reikėjo pasistengti, ypač sunku buvo atlikti dainą italų kalba. Todėl aš labai ruošiausi, nes nekalbu itališkai. Išeiti į sceną ir pasirodyti šiaip sau, manau man nelabai jau derėtų ir būtų gėda. Užtenka, kad dainuoju prastai, todėl tarimą atkaliau ir išėjau pasiruošęs.“

Dar vienu iššūkiu tapo Begemoto kostiumas bei aukšti batai. Tačiau dėl to Vytenis nė kiek nesisieloja.

Vytenis Pauliukaitis / LNK nuotr.

„Man buvo sudėtinga su tomis platformomis. Nu ir ką? Nu ir paprakaitavau! Iš tiesų tai prakaitas žliaugė upėm. Sunkiausia buvo, nes sunkiai mačiau ir bijojau nuo scenos nenukristi. Juk aš stengiausi judėti į ritmą. Prisipažinsiu, kai sėdėjau kambarėlyje vienas, aš repetavau apsiavęs tuos batus. Jie nebuvo patogūs, bet už tai buvo gražūs, o scenoje tai svarbiausia!”

Žinomas televizijos veidas sako, kad labiausiai šiame projekte jam patiko pasiruošimas ir iki galo laikoma paslaptis:

„Aš nesitikėjau, kad būsiu taip puikiai paslėptas. Aš atvažiavau su kauke. Paskui nemačiau, kur mane veda ir kokiais koridoriais. Buvau uždarytas vienas grimo kambaryje. Į sceną mane lydėjo du žmonės, nes išeiti iš savo kambario galima tik visiškai apsirengus savo kostiumu. Paslaptis buvo saugoma iki paskutinės sekundės, kol nenusiimi kaukės.“

Vytenis Pauliukaitis džiaugiasi dalyvavimu viename didžiausių ir analogų Lietuvoje neturinčiame šou: „Aš mėgstu iššūkius ir man čia, pensinio amžiaus jaunuoliui, buvo suteikta nepaprasta proga vėl pajusti tas beprotiškas aplinkybes, uždavinius. Svarbiausia yra tai jeigu gyvenime galime dar pažaisti!“

Kitoje LNK „Kaukės“ laidoje pasirodys visos kaukės. Kieno tikrąjį veidą išvysime šį kartą? Įsijunkite LNK sekmadieniais 19.30 val.

Šou „Kaukės“ 3 sezono 2 laida (28 nuotr.)
+22