Po Brokolio kauke slėpėsi Jonas Nainys: komisijos narė Simona Nainė neatpažino savo vyro

Jonas Nainys / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Jonas Nainys / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-26 22:42
AA

„Tikrai čia nėjau dėl to, kad labai ilgai išbūčiau. Ėjau dėl to, kad apgaučiau. Ir kad nesitikėtų. Manau, kad visai užtektinai pabuvau, užtektinai pajaučiau ir pamačiau, kad visa teisėjų komanda tiesiog neturi nė žalio supratimo, kas yra Brokolis. Tai čia yra fainiausia. Kai jau reikėjo nusiimti kostiumą, buvau toks patenkintas ir vis galvojau, ar tikrai kameros užfiksuos Simos reakciją“, – sekmadienio vakarą savo įspūdžiais dalinosi po Brokolio kauke besislėpęs garsiausias šalies didžėjus ir Simonos Nainės vyras Jonas Nainys.

Pasibaigus įspūdingam vakarui ir garsiam vyrui dalinantis savo patirtimi užkulisiuose, jį pasveikinti atskubėjo ir žmona.

„Mano reakcija buvo kosminė. Čia yra didžiausias nustebimas man, nes aš bandžiau paslėpti tave po kitomis kaukėmis ir jau buvau praradusi viltį, kad tu dalyvausi šiame projekte. O aš labai džiaugiuosi, tu buvai nuostabus“, – gražių žodžių savo vyrui negailėjo ji.

Simona Nainė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Čia, žinai, yra vienintelis legalus būdas, kuomet vyras galėjo meluoti savo žmonai. Aš visko prisakiau tau, kad esu filmavime, kažkur renginy, tada durnus klausimus uždavinėjau, kai žiūrėjom laidą, kaip čia viskas vyksta. Bet aš viską žinojau. Man dar įdomu, kaip mūsų draugai ar mūsų mamos sureaguos“, – jai antrino Jonas. ​

Jonas Nainys / Svetlanos Bolnienės nuotr.

​„Kai prasidėjo „Kaukių“ filmavimai, Simutė sako, komisijoj būsiu. Nelabai gilinausi, kur. Bet, kai ji grįžo po pirmo filmavimo ir pradėjo pasakot, prisiminiau, kur ji čia dalyvauja ir galvoju – manęs pernai nekvietė, o Simą kvietė ir toliau kažkaip nekviečia. Per kažkurį filmavimą Sima man rašo – prisipažink, ar tu „Kaukėse“? Aš galvoju, ką, kokiose „Kaukėse“? Dar renginy gavau žinutę nuo laidos režisierės – Jonai, prisipažink, ar tu „Kaukėse“? Ir aš galvoju, apie ką jie čia? Tu režisierė, tai tu žinai, ar aš esu „Kaukėse“. Bet tai buvo tiesiog tokia užuomina ir aš parašiau – jeigu pakviesit, aš pasiruošęs apgaut visus! Na, tada viskas užsisuko!“ – smagia istorija apie dalyvavimą šou užkulisiuose dalinosi Jonas.

„Mano tikslas buvo padaryti sujudimą komisijos ir žiūrovų akyse. Nustebinti ir išsisukti, kad nesuprastų Simona, nes ji mane pažįsta kiaurai. Buvo specialiai pastorintos kojos, pilvas – tokie pasunkinimai, iš kurių tikrai turbūt sunku suprasti, koks čia yra žmogus. Kai su Simute žiūrim „Kaukes“ sekmadieniais, nė vienos neatspėju, nes tai yra labai sudėtinga, viskas atrodo kitaip. Tikrai nėjau čia žūtbūt laimėti. Man tikslas buvo vienas – sujudinti vandenis ir padaryti tam tikrą tokį nustebimą. Tikiuosi, kad ir žiūrovai nustebo“, – pasakojo garsus vyras.

Iki įspūdingo finalo liko vos dvi savaitės. Jau kitą sekmadienį 19:30 val. per LNK paaiškės, kas likus vienam žingsniui iškris, o kas turės galimybę kovoti dėl ketvirtojo „Kaukių“ sezono nugalėtojo titulo.

Šou „Kaukės“ 4 sezono 12 laida, atidengtos net trys kaukės (51 nuotr.)
+45