Po daugelio metų Tomas Langvinis palieka LNK sporto žinių vedėjo kėdę

Tomas Langvinis / Laidos „Blogiausias Lietuvos vairuotojas“ nuotr.
Tomas Langvinis / Laidos „Blogiausias Lietuvos vairuotojas“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-14 21:49
AA

Televizijos ir radijo laidų vedėja, LNK sporto žinių redaktorius ir vedėjas Tomas Langvinis palieka televiziją, kurioje dirbo net keturioliką metų. Apie tai vyras pranešė savo socialinėje feisbuko paskyroje.

„14 metų man teko laimė dirbti LNK žiniose! Džiaugsmas dirbti su super žmonėmis, neįtikėtinai kietais kolegomis, kurie kažkaip sugebėjo pakęsti ir mane (nors šis punktas darbo sutarty ir nebuvo numatytas). Labiausiai noriu padėkoti Jiems už tai, kad buvo šalia ir sunkesnėmis akimirkomis, ir tuomet, kai aš dariau šiurkščias klaidas. Už tai dėkingas liksiu amžinai! Per tuos metus išgyvenau tiek daug unikalių akimirkų, kad žodžiais to neapsakysi. Daug pamačiau, sutikau ir išmokau. O ta patirtis – džiaugsmas ir turtas. Darbas žiniose pakeitė mano gyvenimą. Todėl labai keista iš didžiulio kruizinio laivo persėsti į mažą valtį. Kiek baisoka, bet baimės nebijau. O ir irklus įdavėt tvirtus. Taigi, man buvo didelė garbė ir laimė būti šalia Jūsų. Tarnauti Žiniose kartu. Atėjo metas atsisveikint. Duok, Dieve, Jums sveikatos!!!“, – jausmingai rašė Tomas Langvinis.

Tomas Langvinis / LNK nuotr.

Žurnalistas ir komentatorius pažįstamas visiems, kas domisi sportu. Per tiek metų vyras patyrė visko, kaip pats ir sakė, kuriozų bei klaidų neišvengė, tačiau nuoširdžiai dėkojo visiems, kas buvo su juo visą šį gražų laiką. Iš LNK studijos jis išeina vedinas kitų planų ir projektų.