Po dešimtmetį trukusios santuokos skiriasi Gwyneth Paltrow ir „Coldplay“ lyderis Chrisas Martinas

Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas 2003 metais / AOP nuotr.
Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas 2003 metais / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-26 00:44
AA

Po 10 metų trukusios santuokos skiriasi aktorė Gwyneth Paltrow (41) ir „Coldplay“ lyderis Chrisas Martinas (37), praneša people.com.

Skyrybų faktą G.Paltrow tinklaraštyje „Gloop“ paviešino skirtis nusprendę sutuoktiniai: „Su giliu liūdesiu pranešame, kad mes nusprendėme pasukti skirtingais keliais. Visus metus labai daug dirbome, dalį laiko – kartu, dalį – atskirai, tam, kad pamatytume, ar tarp mūsų dar kas nors įmanoma. Galiausiai priėjome prie išvados, kad, nepaisant to, jog vienas kitą labai mylime, mes gyvensime atskirai“.

„Nepaisant visko, mes esame ir visada liksime šeima. Ir daugeliu atvejų mes šiuo metu esame kaip niekada artimi. Svarbiausia, kad mes esame dviejų nuostabių vaikų tėvai, todėl tikimės privatumo mums ir jiems šiuo sunkiu mūsų šeimai laiku, – buvo rašoma poros laiške, išspausdintame G.Paltrow tinklaraštyje „Gloop“. – Mes niekada neviešinome savo santykių, todėl tikimės, kad skyrybos ir vaikų priežiūros klausimas taip pat nebus aptarinėjamas viešai.“

Šaltinių duomenimis, prieš paskelbdami apie skyrybas Gwyneth tinklaraštyje, pora drauge su vaikais išvyko atostogauti į Bahamas.

Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas susituokė per slaptą ceremoniją 2003-aisiais. Garsenybių pora augina dukrą Apple (9 su puse metų) ir sūnų Mosesą (7 su puse metų).

Keletą pastarųjų metų vis pasigirsdavo kalbų, kad pora skiriasi, tačiau sutuoktiniai gandus vadindavo „juokingais“.

Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas 2014 metų sausį „Auksinių gaublių“ ceremonijoje / AOP nuotr.