Po „Eurovizijos“ pusfinalio į viešbutį grįžusi M.Linkytė – apie svarbų šeimos palinkėjimą ir picą

Monika Linkytė po pusfinalio sugrįžo į viešbutį / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Monika Linkytė po pusfinalio sugrįžo į viešbutį / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė ir Lukas Balandis iš Liverpulio
Šaltinis: Žmonės
2023-05-12 08:22
AA

Ketvirtadienį nuskambėjo antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Jame pasirodė dar 16 šalių, kovojusių dėl vietos finale. Lietuvos atstovė Monika Linkytė švenčia pergalę – atlikėja pateko į lemiamą etapą! Sugrįžusį į viešbutį dainininkė pasidalijo savo emocijomis.

Grįžusi į viešbutį, Monika Linkytė portalui Žmonės.lt atsakė, kad pirmas dalykas, kurį padarys – suvalgys picą. „Jaučiuosi gerai, pavargusi, bet tikrai labai didelis džiaugsmas.“

Atlikėja taip pat atskleidė, kad jai pavyko susitikti su į Liverpulį atvykusia savo šeima – mama Rasa, tėčiu Nerijumi, broliu Mantu ir jo sužadėtine Agne.

„Buvau išbėgusi į areną ir pasimačiau su jais prieš pasirodymą, dabar jau nežinau, kada vėl juos pamatysiu. Jie palinkėjo tiesiog būti savimi“, – portalui Žmonės.lt sakė M.Linkytė.

Penktadienį Monika dalyvaus generalinėje repeticijoje. Paklausta, už ką šiandien sau norėtų padėkoti, ji atsakė, „kad net tada, kai nusibrozdinu kelius, sugebu atsikelti“.

„Aš tokia žemaitiškos prigimties. Kai man kažkas sako ne, aš netikiu. Kai užsibrėžiu kokius nors tikslus, tai jų tiesiog siekiu ir man nesvarbu, kiek reikės durų pramušti“, – portalui Žmonės.lt teigė atlikėja.

Fotogalerija:

„Eurovizijos 2023“ antrojo pusfinalio spaudos konferencija (30 nuotr.)
+24
Monika Linkytė po pusfinalio sugrįžo į viešbutį (10 nuotr.)
+4

Žmonės.lt primena, kad antrame „Eurovizijos“ pusfinalyje laimę bandė 16 šalių. Tai – Danija, Armėnija, Rumunija, Estija, Belgija, Kipras, Islandija, Graikija, Lenkija, Slovėnija, Sakartvelas, San Marinas, Austrija, Albanija, Lietuva ir Australija.

Lietuvos atstovė Monika Linkytė į sceną žengė priešpaskutinė – 15.

Po antrojo pusfinalio rezultatų paskelbimo paaiškėjo, kad Monika Linkytė pasirodys antroje finalo dalyje. Skelbiama, kad jos numeris bus 22.

Šiais metais tik žiūrovų balsai lėmė, kurios šalys pateko į finalą. Tai reiškia, kad dalyviams nereikės susidurti su teisėjais iki pat didžiojo etapo. Pirmą kartą beveik per septynis dešimtmečius trunkančią konkurso istoriją žmonės iš kitų šalių galėjo balsuoti internetu ir programėlėje. Jų balsai bus perskaičiuoti į taškus, kurie pusfinalyje ir didžiajame finale turi tokį pat svorį kaip ir dalyvaujančios šalies balsai.

Monika Linkytė pasirodė generalinėje antro “Eurovizijos” pusfinalio repeticijoje / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Šiemet „Eurovizijoje“ iš viso dalyvauja 37 šalys, iš kurių į didįjį finalą automatiškai pateko 2022 m. nugalėtoja Ukraina ir vadinamasis „didysis penketukas“ – Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Italija ir Ispanija, kurios dėl savo finansinio indėlio į renginį gauna nemokamą kelialapį.

„Euroviziją“ šiemet veda Ukrainos dainininkė Julia Sanina, anglų aktorė Hannah Waddingham, ir anglų dainininkė, „Britanijos talentų“ komisijos narė Alesha Dixon.

2023-iųjų „Eurovizijos“ antrasis pusfinalis (94 nuotr.)
+88
Stebėti antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio rinkosi pasipuošę gerbėjai (60 nuotr.)
+54