Po finalo – jautrus Silvester Belt susitikimas su sese ir džiaugsmas dėl Nemo: „Istorinis įvykis“

Silvester Belt po finalo / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Silvester Belt po finalo / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-12 04:06
AA

„Eurovizijos“ kelionė baigėsi – 14-tą vietą Lietuvai padovanojęs Silvester Belt savo hitu „Luktelk“ sužavėjo Europą! Sugrįžęs iš Malmės arenos į viešbutį, Silvestras pasidalijo emocijomis ir puolė sesei į glėbį.

Silvester Belt šeštadienį po vidurnakčio sugrįžo iš Malmės arenos į viešbutį, kur jį pasitiko žurnalistai ir sesuo Benita. Čia jį šiltai sutiko ir tame pačiame viešbutyje apsistoję Šveicarijos gerbėjai.

„Esame laimingi – žiūrovų balsavime buvome dešimtuke, pusfinalyje – ketvirtoje vietoje. Rezultatai yra amazing, didžiuojuosi savo komanda, patys geriausi žmonės aplink“, – emocijomis dalijosi Silvester Belt.

Silvester Belt / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Silvester Belt / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Tiesa, Silvester Belt neslėpė, kad finale vyravo ne vien džiaugsminga atmosfera. „Nuotaikos labai keistos, šiemet keista „Eurovizija“. Buvo sudėtinga dainuoti po šalies, po kurios visi ūžė. Bandžiau susirinkti save, buvo sunku, bet padariau viską galėjau toje situacijoje“, – sakė jis.

„Labai noriu pasidžiaugti su komanda, noriu atšvęsti. Kaip tik su sese netrukus apsikabinsiu“, – sakė Silvester Belt.

Silvester Belt grįžimas į viešbutį:

„Užtruks, kol suvirškinsiu šią „Eurovizijos“ kelionę. Labai baisu sugrįžti į nežinią, kai nėra sustyguoto tvarkaraščio, kai tavęs neaprengia stilistas, kai nežinai, ką veiksi rytoj. Turime daug planų šiemet, manau, kad užkariausime Lietuvą. Bandysime išleisti kuo daugiau gerų dainų, iškart sėsime dirbti prie albumo. Pasiekiau Lietuvos žmonių širdis, dėlto esu pats laimingiausias“, – sakė Silvester Belt.

Silvester Belt / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Silvester Belt / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Galiausiai Lietuvos atstovas prabilo apie šveicarą Nemo, kuris šiemet laimėjo „Eurovizijos“ trofėjų.

„Labai džiaugiuosi už nugalėtoją. Esu laimingas, kad įvyko istorinis įvykis – laimėjo pirmas nebinaris asmuo“, – pasidžiaugė Silvestras iš iškart po žurnalistų klausimų puolė į sesers Benitos glėbį.

Fotogalerija:

Silvester Belt sugrįžo į viešbutį po „Eurovizijos“ finalo (20 nuotr.)
+14
Silvester Belt „Eurovizijos“ finale (17 nuotr.)
+11