Po garsiojo interviu – svarbus įvykis: princui Harry pavyko pasikalbėti su broliu ir tėvu

Princas Harry, princas Williamas, Meghan Markle / „Vida Press“ nuotr.
Princas Harry, princas Williamas, Meghan Markle / „Vida Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-16 17:27
AA

Princas Harry po daug dėmesio sulaukusio interviu, kurį su žmona Meghan Markle davė Oprah Winfey, galiausiai pasikalbėjo su broliu Williamu ir tėvu Charlesu, rašo „People“.

Apie lemtingą įvykį žiniasklaidai prasitarė „CBS News“ žurnalistė ir puiki Oprah Winfrey bei Sasekso hercogienės bičiulė Gayle King. Antradienio laidoje „This Morning“ ji teigė su princu Harry ir Meghan Markle susikambinusi telefonu bei pasiteiravusi, kaip jiems sekasi.

CBS laidos „This Morning“ vedėja Gayle King / „Vida Press“ nuotr.

„Nenoriu pranešti iš koto verčiančios naujienos, bet tai įvyko. Harry po garsiojo interviu jau susisiekė ir kalbėjosi tiek su tėvu, tiek su broliu“, – sakė Gayle King.

„Kiek man teko girdėti, tie pokalbiai nebuvo produktyvūs ir kažkokių geresnių rezultatų nedavė, tačiau Harry ir Meghan džiaugiasi, kad galiausiai bent pavyko užmegzti ryšį“, – kalbėjo ji.

Karalienė Elizabeth II ir princas Harry su žmona Meghan / „Scanpix“

Žurnalistė pridėjo, kad, jos nuomone, labiausiai porą vis dar liūdinantis dalykas tas, kad rūmai siekia ir toliau pokalbius laikyti paslaptyje bei prašo privačiai spręsti kilusias problemas.

„Harry su Meghan vis dar susiduria su melagienomis, sklindančiomis žiniasklaidoje. Apmaudu tai, kad iki šiol nė vienas karališkosios šeimos narys Harry žmonos neužstojo viešai“, – teigė Gayle King.

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/„Scanpix“ nuotr.

Pasak CBS laidų vedėjos, viskas, ko norėjo iš JK pabėgę ir nuo karališkosios šeimos atitrūkę du jauni žmonės – giminės užtarimo prieš juos linčiuojančią žiniasklaidą ir sklindančias išgalvotas istorijas, kuriose apstu rasizmo apraiškų.

„Kol britų didikai nepripažins to, manau, į priekį judėti bus sunku. Bet Meghan su Harry siekia išsilaižyti atsivėrusias žaizdas. Galų gale, tai – princo šeima.“

Catherine Middleton, princas Williamas, princas Harry, Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, jog pirmoji į garsųjį interviu sureagavo karalienė Elizabeth II. Monarchė jau kitą dieną po Meghan ir Harry dviejų valandų atviros išpažinties išplatino oficialų pranešimą. 

„Visa šeima liūdi sužinojusi, kokie sudėtingi pastarieji keleri metai buvo Harry ir Meghan. Iškeltos problemos, ypač dėl rasės, kelia nerimą. Nors kai kurie prisiminimai gali skirtis, į juos žiūrima labai rimtai ir šeima juos nagrinės privačiai. Harry, Meghan ir Archie visada bus labai mylimi šeimos nariai“, – buvo sakoma rūmų pranešime. Tiesa, apie melagienas ir įvairiausias apie M.Markle sklandžiusias istorijas nė žodeliu nebuvo užsiminta.

Antrasis britų karališkosios šeimos stojęs ginti narys buvo princas Williamas. 

Catherine Middleton, princas Williamas, princas Harry, Meghan Markle/Vida Press nuotr.

Vienoje rytų Londono mokykloje apsilankęs Harry brolis neišvengė klausimų apie skandalingąjį interviu. Kembridžo hercogas tada teigė su savo broliu, princu Harry dar nepasikalbėjęs.

„Ne, aš dar nekalbėjau su juo, bet būtinai tai padarysiu“, – sakė jis.

Paklaustas, ar jo šeimoje išties galima aptikti rasizmo užuomazgų, princas Williamas tik trumpai atrėžė: „Mūsų šeima nėra rasistai“.

Išsamiau į žurnalistų klausimus Kembridžo hercogas tuomet nesutiko atsakyti.

Princas Harry ir Meghan Markle „Global Citizen Live“ renginyje Niujorke (11 nuotr.)
+5