Po grožio procedūros Justina Stambrauskaitė atsikratė visą gyvenimą lydėjusio komplekso

Justina Stambrauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prekės ženklo „Le Mirage“ įkūrėja Justina Stambrauskaitė niekada neslėpė, kokiomis grožio specialistų paslaugomis naudojasi. Išties, mylėti save, kovoti su slaptais kompleksais – nieko blogo. O dabar Justina pasidžiaugė nugalėjusi seną savo kompleksą – pajuodavusius paakius.

Savo potyrius ir tinkamiausių procedūrų paieškas Justina aprašė feisbuke: „Paakiai. Prieš kelerius metus/metus ir dabar. Jokių operacijų, jokių dūrių. Tik mažytis, savo srities profesionalės Gytės Grigonytės Babajan prisilietimas.

Ne paslaptis, jog nevengiu garsiai kalbėti apie grožio procedūras, plastinę chirurgiją ir kitus, panašius reikalus. Manau, jog tikrai juokinga neigti tai, kas yra akivaizdu. Nosies plastika, krūtinės didinimo/mažinimo operacija, lūpų putlinimas ir t.t. – na tikrai, juokas ima klausantis, kaip merginos, ranką prie širdies pridėjusios teigia, kad gink Dieve, joks skalpelis ar švirkštas nėra jų lietęs, nors botoksas ir implantai veržiasi per kraštus.

Tačiau reikia skirti sveiką savęs tobulinimą nuo ligos. Ar tai komplekso naikinimas, ar noras kažkam įtikti? Ar tai senos svajonės išpildymas, ar siekiamybė būti panašia į JĄ?

Ne kartą esu viešai kalbėjusi apie didelį savo kompleksą – paakius. Labai pykdavau, kai žmonės patardavo: Daugiau poilsio – susitvarkys. Turbūt išvis nemiegi ir nevalgai, tik dėl to taip AŠ TOKIA GIMIAU. Ir taip, mane tai erzindavo. Nei makiažas, nei poilsis, nei mityba – niekas nepadėjo išspręsti šios problemos. Nes, na taip – juk mano tokie paakiai ne su amžiumi atsirado, jie anatomiškai tokie.

Prieš metus pradėjau domėtis jau ir chirurginėmis sprendimo galimybėmis. Aplankiau ne vieną grožio specialistą, chirurgijos kliniką. Realiai, absoliučiai visi teigdavo tą patį: Pabandome, bet garantijų nebus. Galime leisti injekcijas, galime persodinti riebalus (į paakių zoną), galime operuoti. Bet garantuoti, kad situacija pasikeis negalėjo nei vienas, kol, visiškai atsitiktinai, susipažinau su Gyte Grigonyte Babajan.

Gytė buvo vienintelė specialistė, kuriai nekilo nei vienos abejonės, kaip spręsti mano problemą. Konkrečiai, vienų žvilgsniu, pasakė, kodėl tokia problema ir kaip ją spręsti. FRAKCINIS odos atnaujinimas, GK klinikoje, naudojant lazerį.

Tai vat. Jokių operacijų, jokių dūrių, jokių NEGARANTIJŲ. Pridedu nuotraukose, kokia buvau (su makiažu!!!!!) anksčiau ir kaip atrodau dabar.

Moterys, viską, ką darotės ar planuojate daryti su savo kūnu, darykite tik dėl savęs. Jeigu Jums graži E dydžio krūtinė ir dėl to Jūs jausitės gražesne bei laimingesne – kodėl ne? Jeigu trukdo netiesi nosytė – kodėl to neištaisyti? Bet visada tik dėl savęs. Niekada nesiimkite pokyčių dėl vyrų. Jie juk tokie nepastovūs. O gyventi Jums.“

Skaitykite daugiau