Po ilgos pertraukos M.Linkytė pristato dainą ir klipą: muzika padės rasti stiprybės

Monikos Linkytės muzikinio klipo „Visada Šalia“ filmavimo užkulisiai/ Kipro Štreimikio nuotr.
Monikos Linkytės muzikinio klipo „Visada Šalia“ filmavimo užkulisiai/ Kipro Štreimikio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-06-09 11:13
AA

Popmuzikos atlikėja Monika Linkytė po metus laiko trukusios muzikinės pertraukos išleidžia naują kūrinį – singlą „Visada šalia“ ir jo vaizdo klipą, kuriame dainos istorija yra pasakojama šiuolaikinio šokio kalba. Naujas kūrybinis atlikėjos startas šią vasarą žada ir daugiau muzikinių naujienų.

Nors karantinas buvo pristabdęs darbų procesą, atlikėja džiaugiasi, kad gali grįžti pas savo ištikimus klausytojus su nauja daina „Visada šalia“, kuria ji nori priminti, koks yra svarbus artimų žmonių palaikymas, tikra užsimezgusi draugystė ir pažintis su pačiu savimi.

„Šią dainą rašiau galvodama apie draugų dovanojamą besąlyginį meilės ryšį – jie ne tik kartu juokiasi, bet ir surenka ašaras, kai gyvenimas tampa pilkas. Visgi, pabaigus rašyti dainą supratau, kad ji tuo pačiu yra ir apie mane – tol, kol pati sau nebūsiu atrama, palaikymas ir meilė – pasaulis bus sugriuvęs“, – komentuoja M. Linkytė.

 

Monikos Linkytės muzikinio klipo „Visada Šalia“ filmavimo užkulisiai (9 nuotr.)
+3

Dainininkės teigimu, kiekvienas klausytojas dainoje gali aptikti kažką savito, o užklupus sunkioms akimirkoms – rasti ramybės užuovėją muzikoje: „Man gera, kai mano muzikoje klausytojai kuria istoriją patys ir ji neša skirtingą reikšmę. Taip pat šia daina noriu priminti, kad tuomet, kai jaučiamės vieniši, muzika irgi gali tapti atrama, iš kurios mes galime semtis stiprybės ir ramybės“, – sako atlikėja.

Vaizdo klipas dainos istoriją atskleis per šokio prizmę. Dainininkei priimti tokį iššūkį padėjo žinoma Lietuvos choreografė, šokio namų „Fond of Sounds“ įkūrėja, šiais metais kartu su grupe „The Roop“ nacionalinį „Eurovizijos“ konkursą laimėjusi Miglė Praniauskaitė.

 

Monikos Linkytės šokių repeticijos nuotraukos/Asmeninio albumo nuotr.

„Klipo filmavimui pasirinkta netradicinė erdvė – Kretingos botanikos sodas – sentimentali, nešabloniška ir man asmeniškai svarbi vieta, kuri mane nukelia į vaikystę. Šokti man buvo tikras išbandymas, nes niekada nesu to dariusi, tačiau džiaugiuosi, kad įkalbėjau save pabandyti, nes šokis išties sustiprina visą dainos esmę“, – pristatydama premjerą sako Monika.

Žiūrėkite dainos „Visada šalia“ vaizdo klipą: