Po ilgos pertraukos televizijos eteryje pasirodys „Dar ne vakaras“ vedėja Diana Adomaitienė

Diana Adomaitienė / Kadras iš laidos
Diana Adomaitienė / Kadras iš laidos
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-11 14:24
AA

LNK projektų vedėjai laidoje „KK2 penktadienis“ šį vakarą prisimins pirmuosius filmavimo darbus bei jaudulį, kuris aplankydavo įsijungus televizijos kameroms.

Po 10 metų pertraukos į LNK grįžtanti Beata Nicholson su buvusios populiarios muzikinės grupės B‘avarija nariu Juozu Liesiu LNK televizijoje vedė laidą „Maximanija“. 

B.Nicholson prisimena, kad pirmąjį filmavimą ji prisimins visą gyvenimą: „Tokios įtampos nesu jautusi niekada gyvenime“. J.Liesis, prisimindamas pirmąsias laidas, sakė, kad ypač buvo sunku priprasti prie to, kad tiek jis, tiek Beata – dideli šnekučiai, kuriems sunku vienas kitą girdėti, dėl to kildavo daug įtampos. 

B.Nicholson prisiminė, jog sužinojusi, kad ji ves laidą su Juozu Liesiu be galo apsidžiaugė, kadangi grupė „B‘avarija“ buvo mėgstamiausia Beatos lietuviška vaikinų grupė. Laidos vedėjai atskleidė, kad tuo metu J.Liesis dirbo tik laidos vedėju, kadangi daug koncertavo, o Beatai teko kiekvieną dieną dirbti gaminant reportažus televiziniam projektui.

Diana Adomaitienė / Kadras iš laidos

Laidas „Ryto ratas“ ir „Dar ne vakaras“ vedusi Diana Adomaitienė laidoje „KK2 penktadienis“ prisimins, kad vedant rytinę laidą tekdavo keltis beveik naktį – 4 valandą. D. Adomaitienė prisiminė ir nuotaikingų atsitikimų, anot jos, kartą tiesioginio eterio metu ji išgirdo sprogimą ir jai teko slėptis po stalu, buvęs laidos vedėjas ir kolega Rytis Zemkauskas sakė, kad jam tuo metu buvo be galo smagu žiūrėti į išsigandusią Dianą.

R.Zemkauskas prisiminė, kad tuo metu jiems tekdavo miegoti šalia esančiame viešbutyje, o juos rytais žadindavo policijos pareigūnas, kuris buvo ir LNK apsaugos darbuotojas: „Jis ateidavo iš ryto ir sakydavo „Ryti, kelkis“. Kartą buvo atvejis, kada jis du kartus atėjo, bet trečią nebe, ir aš pašokau supratęs, kad jau eteris“.

Kaip dabar gyvena pirmosios LNK žvaigždės galėsite pamatyti laidoje „KK2 penktadienis“ šį vakarą 19.30 val. 

Diana Adomaitienė / Kadras iš laidos