Po ilgos tylos Monika Linkytė grįžta: dainos istoriją perteiks šokio kalba

Monikos Linkytės šokių repeticija / Asmeninio albumo nuotr.
Monikos Linkytės šokių repeticija / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-06-05 08:35
AA

Žinoma popmuzikos atlikėja Monika Linkytė po ilgiau nei metus užsitęsusios muzikinės pauzės grįžta su kūrybiniu užsidegimu ir šviežiu startu. Birželio 9 d. dainininkė pristatys naują kūrinį „Visada šalia“  ir muzikinį vaizdo klipą. Atlikėja atskleidžia, kad muzikiniame klipe klausytojai išvys ją neįprastoje rolėje – dainos istoriją ji pasakos šokiu.

Pasak M. Linkytės, muzikinė tyla buvo skirta kūrybai, ramybės paieškai ir naujo ryšio su muzika kūrimui.

„Muzika ateina tuomet, kada jai norisi, todėl kartais reikia jos išlaukti. Taip nutiko ir šį kartą. Atrodė, kad buvau užsisukusi tarsi rate, kuriame iš savęs reikalavau dar daugiau, geriau ir greičiau. Ši pauzė atėjo natūraliai, bet dabar esu vėl tvirtai užtikrinta, ką noriu pasakyti ir kam skirti savo dainas“, – mintimis dalijasi M. Linkytė.

Naujame vaizdo klipe atlikėja priėmė iššūkį – gerbėjai M. Linkytę išvys šokančią. Dainos istoriją perteikti šokio kalba padėjo garsi Lietuvos choreografė, šokio namų „Fond of Sounds“ įkūrėja, šiais metais kartu su grupe „The Roop“ nacionalinį „Eurovizijos“ konkursą laimėjusi Miglė Praniauskaitė.

 

Monikos Linkytės šokių repeticijos nuotraukos/Asmeninio albumo nuotr.

„Kaip ir daugelis atlikėjų Monika yra perfekcionistė, todėl pirmoji repeticija buvo sunki ir pilna iššūkių – po nepavykusio judesio užsidėjo blokas. Visgi, mes nepasidavėme ir su kiekviena repeticija atlikėja tobulėjo. Po ilgų ieškojimų mums pavyko surasti kitą priėjimą prie judesio, kuris perteiktų dainos istoriją, filosofinę mintį ir metaforą“, –komentuoja M. Praniauskaitė.

„Iš pradžių kategoriškai žiūrėjau į šokį, nes nesu pratusi savęs matyti judesyje, tačiau sugebėjau įkalbėti save pabandyti, nes supratau, kad šokis išties sustiprina visą dainos esmę. Manau, jog išmokti susidraugauti su savo baimėmis yra labai didžiulė dovana. Tik perlipus per save mes augame“, – teigia. M. Linkytė

 

Monikos Linkytės šokių repeticijos nuotraukos/Asmeninio albumo nuotr.

Vaizdo klipe dainininkė pasirodys ne viena, o kartu su nauju šokio partneriu, kuris padėjo atlikėjai lengviau įsilieti į choreografinę liniją ir tiksliau perteikti pagrindinę siunčiamą dainos žinutę. Daina „Visada šalia” apie tai, kad savo gyvenime labai svarbu turėti atramą, su kuo būtu ne tik gera juoktis, bet ir verkti kartu, su kuo galime susikalbėti be žodžių. Labai svarbu tą atramą atrasti ir pačiuose mumyse.

„Klipo filmavimas buvo pilnas netikėtumųšokant teko patirti net traumą, kuri įvyko ilgo, naktinio filmavimo metu. Šiandien džiaugiuosi, kad akies tinimas dingo, o mėlynė, pakeitusi jau keletą vaivorykštės spalvų – mažėja“, – apie filmavimo užkulisius pasakoja dainininkė.

Ilgai laukta daina „Visada šalia“ bei išskirtinėje erdvėje nufilmuotas ir iššūkių pareikalavęs vaizdo klipas pasirodys ateinantį antradienį, birželio 9 d.

Monikos Linkytės šokių repeticijos nuotraukos (18 nuotr.)
+12