Po itin atviro interviu A.Baldwinas su žmona vengia viešumo: išsitrynė „Twitter“ paskyras

Alecas Baldwinas / „Vida Press“ ir ekrano nuotr.
Alecas Baldwinas / „Vida Press“ ir ekrano nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-12-09 12:17
AA

Prieš kelias dienas pasirodžius atviram ir išsamiam Aleco Baldwino interviu, kuriame jis prabilo apie tragiškus įvykius vesterno „Rust“ filmavimo aikštelėje, aktorius ir jo žmona nusprendė ištrinti savo „Twitter“ paskyras.

Holivudo aktorius A.Baldwinas iš viso turėjo dvi patvirtintas „Twitter“ paskyras, iš kurių vienoje buvo ypač aktyvus. Būtent ta paskyra ir buvo ištrinta iš socialinio tinklo, rašo dailymail.co.uk.

Lapkričio mėnesį iš „atviros“ paskyros aktorius ją pakeitė į „privačią“, tad jo įrašus galėjo pamatyti tik jį sekantys žmonės. Tačiau po kurio laiko A.Baldwinas nusprendė ją iš viso panaikinti. Antroji paskyra, kuri yra mažiau aktyvi, iki šiol neveikia, o paskutinius įrašus galima pamatyti spalio 19 d. ir birželio mėnesį.

Be to, Aleco ir jo žmonos Hilaria bendra fondo paskyra taip pat sulaukė to paties likimo – iš pradžių buvo privati, o vėliau visiškai ištrinta.

Vis dėlto Hilaria išsaugojo savo „Instagram“ paskyrą, kurioje dažnai dalijasi gražiausiomis akimirkomis iš savo asmeninio gyvenimo. Negana to, čia galima išvysti ne vieną mielą vaizdo įrašą, kuriame jos ir Aleco vaikai.

Kaip tik pirmadienį ji paskelbė nuotrauką, kurioje meiliai bučiuoja A.Baldwiną.

„Šis sezonas“, – trumpai po įrašu brūkštelėjo moteris. Vis dėlto nėra žinoma, kas aktorių ir jo žmoną paskatino ištrinti savo „Twitter“ paskyras. Šis poelgis puikiai sutampa su praėjusios savaitės „ABC News“ interviu, kuriame A.Baldwinas kalbėjo apie savo versiją filmo „Rust“ filmavimo aikštelėje.

Žmonės.lt primena, kad prieš kelias dienas vykusiame atvirame interviu su Alecu Baldwinu, jis teigė, kad „nenuspaudė gaiduko“ ginklo, kuriuo buvo mirtinai sužeista Halyna Hutchins.

„Niekada nenukreipčiau į nieką ginklo ir nenuspausčiau gaiduko. Niekada“, – sakė A.Baldwinas jį kalbinusiam George'ui Stephanopoulosui iš „ABC News“.

Alecas Baldwinas / „Vida Press“ nuotr.

Paklaustas, kaip tikra kulka atsirado filmavimo aikštelėje, A.Baldwinas atsakė: „Nežinau“. „Kažkas kulką įdėjo į ginklą. Kulką, kurios net neturėjo ten būti“, – kalbėjo aktorius.

G.Stephanopoulosas 80 minučių pokalbį su aktoriumi apibūdino kaip „neapdorotą“ ir „intensyvų“. Trečiadienį laidai „Labas rytas, Amerika“ („Good Morning America“) žurnalistas teigė, kad A.Baldwinas jam pasirodė esąs „sugniuždytas“, tačiau „labai atviras“ ir „artimas“.