Į įžeidų K.Kerbedžio įrašą sureagavo R.Masiulytė: pati verkė dėl pažeminimo „Eurovizijoje“

Kastytis Kerbedis ir Raimonda Masiulytė / Asmeninio albumo nuotr.
Kastytis Kerbedis ir Raimonda Masiulytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-20 16:57
AA

Šeštadienį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos kova baigėsi Monikos Linkytės pergale, tačiau finale ant kulnų jai lipo Rūta Mur. Po M.Linkytės laimėjimo socialiniuose tinkluose atlikėjų gerbėjai sukėlė tikrą audrą, savo nuomonę išsakė ir dainininkas Kastytis Kerbedis, tačiau jo įrašas apie Rūtą Mur buvo įžeidus. Jį sukritikavo ir dainininkė Raimonda Masiulytė-Ramchurn, kadaise su patyčiomis konkurse susidūrusi ir pati.

Monikai Linkytei nugalėjus „Eurovizijos“ atrankoje, dainininkas Kastytis Kerbedis socialiniuose tinkluose pasidalijo savo emocijomis dėl išrinktos Lietuvos atstovės didžiajame Europos dainų konkurse. Savo pasisakymu atlikėjas sukėlė pasipiktinimą.

„O Viešpatie, ačiū Dieve... Ne ta riebokšlinė Lučiūno kiaulė“, – M.Linkytei nugalėjus Rūtą Mur ir tapus Lietuvos atstove rašė K.Kerbedis.

Kastyčio Kerbedžio žinutė / „Instagram“ nuotr.

Po „Pabandom iš naujo!“ finalo apie šį K.Kerbedžio pasisakymą prakalbo ir dainininkė Raimonda Masiulytė-Ramchurn, kadaise pati sukritikuota dėl savo įvaizdžio. Savo feisbuko įrašu ji sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Kai skudurai svarbiau už žmogų.

Liūdna matyti ir skaityti apie K.Kerbedžio post'ą. Negi niekas nepasikeitė?

Bodyshaming'as, tas toks keistas, sako, iki skausmo veriantis savikritiškumas, savęs nekentimas, narciziškumas mus gali privesti prie tokių epitetų ir požiūrio į kito asmens kūną, jo estetinius pasirinkimus, rūbus, svorį, antakius. Tikrai? Galbūt geriau apsilankyti pas psichologą.

Būna, žmonės sako, (-ai, tai juk jis/ji nepagalvojęs pasakė.) Viską jie blemba pagalvoja, neieškokim pasiteisinimų.

Juk analogišką situaciją teko patirti ir man „Eurovizijoje“ prieš gerus 13-15 metų (seniai, ką), jei dar kas atsimena mano juodai baltą outfitą. Nors ir sistema tuomet buvo kita ir niekas nesitikėjo tokio akibrokšto iš komisijos nario, o juo labiau, mano ašarų tiesioginiame eteryje, kas, beje, buvo visiškai natūralus atsakas į pažeminimą, kurį teko patirti.

Žinoma, tuo metu man buvo vos 20-imt metų, neturėjau tokios stiprios komandos, kuri man galbūt patartų ar priverstų Jurijų Smoriginą atsiprašyti, bet dienraščių antraštės dar ilgai mirgėjo karikatūromis su mano ir Smorigino piešinėliais ir Jurijaus „Aš pasakiau savo nuomonę, aš ją į teismą paduosiu“. Oi, nebuvo saldu.

Tai žmonės, kur yra ta riba tarp nuomonės ir žeminimo?

Man ji labai aiški.

Tikiuosi ir jums.

Linkiu Kastyčiui atsiprašyti, ne tik Rūtos, bet ir visų savo gerbėjų, kolegų. Vienintelis reabilitacijos kelias. Gerų dainininkų yra daug. Nepakeičiamų nėra, skaudi, bet išgyventa tiesa.

Išmokime priimti vienas kito skirtumus, nors jau tikrai einam ta puse.

Tarp kitko! Labai sveikintina Indrės Stonkuvienės iniciatyva! Super ir AČIŪ. Kur Tu buvai prieš 15 metų, ką“, – rašė R.Masiulytė-Ramchurn.

Žmonės.lt primena, kad moterų iniciatyvų autorė Indrė Stonkuvienė K.Kerbedžio žinutę pastebėjo ir aprašė sekmadienį.

Ji po atlikėjo įrašu brūkštelėjo komentarą: „Bravo, maestro, nemanau, kad rytoj tik su atsiprašau ar „nuomonės išsakymu“ išsisuksite. Tai ne nuomonė, tai viešas moters žeminimas ir kažkokios nesuvestos senos sąskaitos su žmogumi, kurį minite savo įraše“, – rašė I.Stonkuvienė, turėdama omenyje Rūtos Mur prodiuserį Laurą Lučiūną.

Indrės Stonkuvienės renginio akimirka / Organizatorių nuotr.

Tiesa, pats K.Kerbedis savo įrašą netrukus suskubo ištrinti, tačiau Indrė juo pasidalijo savo instagramo istorijose.

„Kažkas, spėju paprotino ir atėmė telefoną. Bet būkite geri, žmonės, kai norite gauti pagarbą iš kitų žmonių, gal ir patiems derėtų taip elgtis“, – rašė ji.

Portalas Žmonės.lt dėl komentaro kreipėsi į Kastyčio Kerbedžio vadybininką Arą Vėberį.

„Jeigu pašalino žinutę, reiškia jos ir nekomentuos“, – portalui Žmonės.lt rašė A.Vėberis ir pridūrė, kad ir pats negali komentuoti to, apie ką vakar net nežinojo.

Aras Vėberis / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Žmonės.lt primena, kad šeštadienį nuskambėjo nacionalinės „Eurovizijos“ finalas. Dėl vienintelio bilieto į didįjį „Eurovizijos“ konkursą nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo“ finale šeštadienio vakarą varžėsi 10 dalyvių: Mario Junes, Moon Bee, Justė Kraujelytė, Paulina Paukštaitytė, Beatrich, Rūta Mur, „Il Senso“, Petunija, Gabrielius Vagelis ir Monika Linkytė.

Šiemet laimėtoją lėmė pusė žiūrovų balsų ir pusė komisijos balų. Juos susumavus paaiškėjo, kas šiais metais Lietuvai Liverpulyje atstovaus Monika Linkytė.

M.Linkytė jau yra atstovavusi Lietuvai 2015 metais kartu su Vaidu Baumila.

Nors 2022-ųjų „Eurovizijoje“ pergalę išplėšė ukrainiečių grupė „Kalush Orchestra“, dėl karo šių metų gegužę konkursas įvyks Liverpulyje, Didžiojoje Britanijoje.

„Eurovizijos“ konkurse, kuris vyks gegužės 9–13 dienomis, susirungs atlikėjai iš 37 šalių.

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ finalas (145 nuotr.)
+139