Po Kaktuso atliktos dainos Monika Liu prisiminė skaudų gyvenimo etapą: „Taip verkiau...“

Kaktusas, Monika Liu / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Kaktusas, Monika Liu / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-23 12:11
AA

Šou „Kaukės“ trečiojo sezono septintoje laidoje netikėti kaukių pasirodymai komisiją privertė ne tik leistis prisiminimų labirintais, bet ir prabilti apie skaudžiausius gyvenimo momentus.

„Aš turiu tokių atsiminimų su šia daina. Pamenu, kaip filmavausi, dainavau ją. Giedriuk, taip verkiau, kritau tau į glėbį, kad taip viskas blogai. Buvau tik ką išsiskyrus.

O dabar sėdžiu tokioj kompanijoj. Taip linksma! Taip gera!“ – slapčiausiame televizijos projekte „Kaukės“ po Kaktuso atliktos Monikos Liu dainos „Troškimas“ prisiminimais dalijosi atlikėja.

Vidas Bareikis, Rūta Ščiogolevaitė, Monika Liu, Paulius Mikolaitis-Paul de Miko, Robertas Kalinkinas / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Laidoje pasirodžius vienai iš kaukių Paulius Mikolaitis-Paul de Miko drąsiai prisipažino jaučiantis su ja išskirtinį ryšį ir dėl to manantis, kad po kauke pasislėpė jo biologinis tėtis, kuris paliko šeimą, kai socialinių tinklų žvaigždei buvo vos dveji, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Pirmasis į sceną žengė abejingų nepaliekantis Burokėlis ir savo dainos pasirinkimu nustebino atlikėją Vidą Bareikį.

Šou „Kaukės“ 3 sezono 7 laidos akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Aš esu toj stadijoj, kur šaltibarščių sezonas seniai pasibaigęs, bet aš tiesiog vengiu visko, kas yra susiję su burokais. Man ta kaukė yra pikta. Jinai žiūri į mane ir mane persekioja naktimis. Aš keliuosi du kartus nueiti į tualetą ir abu kartus keliuosi panikoj“, – apie jausmus, kuriuos sukelia Burokėlis, kalbėjo dizaineris Robertas Kalinkinas.

Robertas Kalinkinas / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Visų numylėtinė Lėlė padarė tai, ko dar niekam nėra pavykę – privertė uždainuoti Paul de Miko. Tuo metu pats humoristas laidos kūrėjams turėjo viešą prašymą.

Laidos gerbėjai puikiai žino Monikos Liu meilę Žuviai. Tačiau ši laida tapo lemtinga ir ši kaukė išgirdo tai, ko visai nesitikėjo.

Šou „Kaukės“ 3 sezono 7 laidos akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Monika, čia dar yra vienas iš tavo potencialių ar jau nebe?“ – atlikėjos klausė kolega Paulius, o ji be užuolankų atsakė: „Tarp mūsų nieko negali būti. Viskas, klausimas uždarytas. Aš pajudėjau link Slibino!“

Maža to, po atliktos dainos komplimentų Slibinui negailėjo ir atlikėja Rūta Ščiogolevaitė: „Aš tai galvoju, kad Slibinui neverta net kaukės nuiminėti, nes jisai taip įsijautė, toks visas buvo energingas ir taip šoko, kad jam ta kaukė kitą laidą pati nukris. Neatlaikys kostiumas jo ugnies, charizmos ir šokių judesių!“

Šou „Kaukės“ 3 sezono 7 laidos akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Šį kartą kaukės į sceną lipo ne tik dovanoti įspūdingų ir netikėtų pasirodymų. Kiekviena iš jų atsinešė po daiktą – užuominą, kurios padės lengviau įminti, kas gi slepiasi po kauke. Vis dėlto kai kurių dalyvių daiktai taip supainiojo komisiją, jog ši puolė į neviltį.

Šou „Kaukės“ – sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Šou „Kaukės“ 3 sezono 7 laida – atidengta Papūgos kaukė (53 nuotr.)
+47