Po kalbų apie skyrybas su mylimuoju Katie Holmes kerėjo išvaizda „Dior“ renginyje

Katie Holmes / „Scanpix“ nuotr.
Katie Holmes / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-05 13:38
AA

Praėjusią savaitę pasirodžius pranešimams, kad aktorė Katie Holmes skiriasi su savo mylimuoju Jamie Foxxu, šią savaitę moteris suspindėjo „Dior“ madų šou Paryžiuje. Ta proga Katie pasipuošė vienetiniu modeliu iš šių mados namų kolekcijos 2019-iesiems.

Katie Holmes jautėsi šiek tiek nepatogiai, kai atsisėdus jai darėsi sunku kvėpuoti, o standus korsetas spaudė krūtinę, tačiau viso renginio metu nenustojo šypsotis.

Pasirodžius informacijai, jog su savo draugu Jamie Foxxu jiedu suka skirtingais keliais – visų dėmesys krypo į Katie.

Beje, ji pati paneigė šią informaciją.

39-erių gražuolė prie įspūdingo drabužio derino braškinį lūpų blizgį ir laisvai krentančias, stambias bangas. Katie Holmes „Dior“ madų šou stebėjo kartu su geromis bičiulėmis modeliu Karlie Kloss ir aktore Kate Bosworth.

Katie Holmes / „Scanpix“ nuotr.

Katie Holmes su buvusiu vyru Tomu Cruise'u turi dukrą Suri. Dvylikametės globa Katie Holmes rūpinasi viena. Pasak patikimų šaltinių, dėl to, kad buvęs mylimasis ją apgaudinėjo su kitomis, Katie Holmes vis dar turi rimtų pasitikėjimo savo partneriu problemų. Todėl ne kartą sklido kalbos apie jos ir Jamie Foxxo skyrybas.

Su Jamie Foxxu aktorė pradėta poruoti dar 2013 metais. Tačiau ilgai jie tvirtino esą tik draugai.

Katie Holmes / „Scanpix“ nuotr.

„Jamie yra žmogus, kuriuo ji gali pasitikėti ir jai smagu su juo, – „Us Weekly“ kadaise sakė vienas šaltinis iš aktorės aplinkos. – Iš Jamie ji gauna viską, ko negavo iš Tomo.“

Kiti šaltiniai žurnalui „People“ pasakojo, kad nors aktoriai ir susitikinėja, jų santykiai nėra labai rimti, jiedu abu kol kas nenori jokių įsipareigojimų ir tiesiog mėgaujasi vienas kito draugija be jokių rimtų ateities planų.

Iki šiol Katie Holmes ir Jamie Foxxas negalėjo viešinti savo jausmų. Kalbama, kad to iš aktorės per skyrybas pareikalavo jos buvęs vyras Tomas Cruise'as – penkerius metus viešumos negalėjo pasiekti jokia žinia apie naują Katie Holmes gyvenimą.