Po kaltinimų smurtu aktorius Johnny Deppas atsikvėpė ir įsimylėjo

Johnny Deppas ir Lucy Boynton / Vida Press nuotr.
Johnny Deppas ir Lucy Boynton / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-26 17:15
AA

Smurtas prieš moterį, stulbinantis išlaidavimas – kurį laiką amerikiečių aktorių Johnny Deppą (53) lydėjusios žinios pasikeitė. Filmo „Karibų jūros piratai“ žvaigždė turi kam skirti dėmesio – tai 23 metų aktorė Lucy Boynton.

Aktoriai susipažino dirbant juostoje „Žmogžudystė Rytų eksprese“. Kol kas jiedu savo santykių nekomentuoja, kad aktorius sieja daugiau nei draugystė, - tvirtina jų aplinkos žmonės.

Lucy Boynton / Vida Press nuotr.

Kalbama, kad Johnny Deppas taip įsimylėjęs, kad ketina iš namų JAV kraustytis į Didžiąją Britaniją. Nors oficiali namų keitimo priežastis ta, kad vyras filmuojasi tokiose juostose, kurių dauguma statoma Europoje.

Įdomu tai, kad Johnny Deppas su buvusia žmona aktore Amber Heard taip pat susipažino filmuodamiesi - juostoje „Romo dienoraštis“. Dėl jos vyras paliko dainininkę ir aktorę Vanessą Paradis, su kuria pragyveno 13 metų ir susilaukė dviejų vaikų. Tačiau antra santuoka su Amber Heard truko tik 15 mėnesių, skyrybos buvo triukšmingos – aktorė apkaltino vyrą smurtu.

Amber Heard / Vida Press nuotr.

Kas ta naujoji garsaus aktoriaus draugė, jaunesnė už jį 30 metų?

Lucy Boynton tėvai – „The Telegraph“ žurnalistai, aktorė dar turi vyresnę seserį, visa šeima gyvena Londone. Būdama 10 metų Lucy bandė eiti tėvų pėdomis – parašė „The Telegraph“ leidiniui apie kelionę į Disneilendą Paryžiuje.

Filmuotis mergaitė pradėjo nuo 12 metų. Pirmas vaidmuo – jaunos rašytojos filme „Mis Poter“ kartu su žvaigžde Renee Zellweger.

Lucy Boynton svajoja dirbti su režisieriais Bazu Luhrmannu, Wesu Andersonu. Norėtų filmavimo aikštelėje dirbti su tokiais kolegomis kaip Leonardo DiCaprio, Michaelas Shannonas, Felicity Jones ar Eva Green.

Mergina jau išragavusi mados pasaulio pasiūlą – mėgsta mados namų „Chanel“, „Valentino“, „Erdem“, „Oscar de la Renta“ drabužius.

Lucy Boynton / Vida Press nuotr.