Po Kaune atšaukto LP koncerto – naujas atlikėjos kreipimasis

LP / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr. ir stopkadras
LP / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr. ir stopkadras
Šaltinis: Žmonės
2024-02-28 16:27
AA

Amerikiečių dainininkei LP pasirodžius su Rusijos atributika Lietuvoje kilo skandalas tiek dėl tokio atlikėjos elgesio, tiek dėl kovo 4-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje planuoto jos koncerto. Nors iš pradžių organizatoriai tikino neplanuojantys koncerto atšaukti, tačiau galiausiai „Žalgirio“ arenos atstovai išplatino žinią, kad koncertas neįvyks. Po šios žinios socialiniuose tinkluose prakalbo ir pati LP.

Socialiniame tinkle „Instagram“ atlikėja pasidalijo vaizdo įrašu su atsiprašymu.

LP / Ekrano nuotr.

​„Sveiki visi, noriu atsiprašyti savo ukrainiečių draugų ir gerbėjų, kurie buvo teisėtai įžeisti ir įskaudinti mano neapgalvoto įrašo „Instagram“, kuriame aš dėkoju gerbėjams iš Rusijos už džemperį, kurį jie man pagamino su mano logotipu ir Rusijos vėliava. Buvau tokia nejautri tokiu metu, tai buvo didelė klaida. Labai atsiprašau. Ir noriu aiškiai pasakyti, kad myliu ir palaikau Ukrainą.

LP kreipimasis / Ekrano nuotr.

Pažymime dvejus metus trunkančią plataus masto invaziją, tad Ukrainai palaikymo reikia daugiau nei bet kada. Mano žinutė yra ir visada bus meilė ir palaikymas Ukrainos žmonėms. Prašau, priimkite mano nuolankiausią atsiprašymą. Aš tikrai nuoširdžiai atsiprašau. Prašau, supraskite, kad man tikrai rūpi, aš jus myliu ir palaikysiu, visada“, – teigė LP.

LP kreipimasis / Ekrano nuotr.

Žmonės.lt primena, kad pirmadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasirodęs dainininkės LP vaizdo įrašas, kuriame ji vilki džemperį su Rusijos vėliava, papiktino Lietuvos žmones ir žinomus visuomenės veikėjus. Daugelis jų ragino atšaukti koncertą.

Antradienio rytą renginio organizatoriams „Medusa Concert“ paskelbus sprendimą neatšaukti koncerto, socialinius tinklus užtvindė bilietus į kovo 4-ąją „Žalgirio“ arenoje turėjusį vykti LP koncertą perpardavinėjančių žmonių žinutės ir įrašai. Kai kurie jų neslėpė pasipiktinimo dėl tokio organizatorių sprendimo.

Galiausiai pačios Kauno „Žalgirio“ arenos atstovai išplatino pranešimą, kad čia LP koncertas tikrai nevyks.

„Žalgirio“ arena praneša, kad atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą, kuris turėjo įvykti kovo 4 d. Kaune. Koncertas atšaukiamas reaguojant į atlikėjos socialiniuose tinkluose pasidalintu vaizdo įrašu, kuriame ji dėvi rusų simbolika pažymėtą ir Rusijos gerbėjų padovanotą džemperį bei džiaugiasi jų įteikta atvirute, datuota vasario 24 d. – per antrąsias agresoriaus įsiveržimo į Ukrainą metines.

„Kauno „Žalgirio” arena turi aiškią pilietinę ir vertybinę poziciją – stipriai palaikome Ukrainą. Kartu su renginio organizatoriais nuo vakar vakaro buvo aiškinamasi situacija, bet, kaip ir skelbėme vakar soc. erdvėje, mūsų pozicija išliko tvirta – koncertas turi būti atšauktas. Pasitvirtinus faktams, kartu su renginio organizatoriais „Medusa Concert“ priėmėme bendrą sprendimą koncertą atšaukti. Šiuo sprendimu norime atkreipti dėmesį tiek LP, tiek kitų atlikėjų, planuojančių renginius Lietuvoje, kad netoleruosime šalį-agresorę palaikančių žinučių“, – teigia „Žalgirio“ arenos renginių organizavimo vadovas Mantas Vedrickas.

Pasak M.Vedricko, „Žalgirio“ arena apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos. Nuostoliai taip pat laukia ir renginio organizatorių „Medusa Concert“.