Po Kipro saule poilsiavusi Anna Mois atostogas pratęsė draugų vestuvėse Sardinijoje

Anna Mois / Asmeninio albumo nuotr.
Anna Mois / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-13 11:14
AA

„Mėgstu keliauti po šalis, kuriose šilta. Kurios man patinka pagal grožį ir tradicijas“, – sako skrybėlaičių kūrėja Anna Mois. Šįkart į savo atostogų maršrutą ji įtraukė Kiprą, ten ji praleido mėnesį. Tačiau spėjo aplankyti ir Sardiniją – ten atšoko draugų vestuves.

Anna Mois / Asmeninio albumo nuotr.

„Vestuvės vyko nuostabiame restorane, kurį iš trijų pusių supo jūra, o dar iš kitos pusės matėsi kalnai. Svečius linksmino itališka ir lietuviška muzika, viskas buvo labai gražu“, – pasakojo Anna. Vykdama į puotą ji pasipuošė savo pačios kurtu galvos apdangalu, vilkėjo elegantišką suknelę.

Sardinija – mėgstama Annos sala. „Sardinijoje viskas dvelkia istorija. Man patinka čia esančios tradicijos, architektūra, gamta. Ten, kur mes gyvenome, buvo ir sporto aikštelių, ir teniso kortų, baseinų, restorane mėgavomės tradiciniais itališkos virtuvės patiekalais“, – mintimis dalijosi savaitę ten praleidusi moteris.

Annos Mois viešnagė Sardinijoje (30 nuotr.)
+24

Tačiau viešnagė Sardinijoje buvo gerokai trumpesnė nei atostogos Kipre. Saulėtoje saloje ji lankėsi jau nebe pirmą kartą, tačiau, kaip pati sako, kaskart čia atvykusi dar kartą įsitikina – aplankyti čia visuomet yra ką.

Šįkart Anna dienas leido Antikos dvasia dvelkiančiame Pafose, aplankė Šiaurinę, turkams priklausančią salos dalį, viešėjo sostinėje Nikosijoje, Kirenijoje, vaikštinėjo po kontrastingąją Famagustą.

Anna Mois / Asmeninio albumo nuotr.

„Savo poilsį padalinau į dvi dalis: ilsėjausi prie jūros ir keliavau. Buvau didžiausioje Kipro pilyje – Šv. Hilariono tvirtovėje, Šv. Andrejaus bažnyčioje, kuri yra ryčiausiame salos krašte, pamačiau daug gražių, įdomių vietų“, – sakė Anna.

Anna Mois / Asmeninio albumo nuotr.
Anna Mois / Asmeninio albumo nuotr.