Po konkurso „Mis Visata“ Rusijos atstovė negrįžo į gimtinę: baiminasi grasinimų

Anna Linikova / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rusijos atstovės Annos Linikovos dalyvavimas sausio 11–14 dienomis vykusiame konkurse „Mis Visata“ sukėlė skandalą. Dėl rusės dalyvavimo konkurse piktinosi tiek dalyvės, tiek internautai, visgi panašu, kad rusė net ir po šou nutarė negrįžti namo. Teigiama, kad Rusijos atstovė po konkurso slapstosi JAV ir bijo jai siunčiamų grasinimų iš Rusijos.

Kaip rašo Unian.net, A.Linikova, kuri konkurso „Mis Visata“ metu bandė susibičiuliauti su Ukrainos atstove Viktorija Apanasenko ir apsimetė nesuprantanti, kodėl Vakaruose yra nepageidaujama, atsisakė grįžti namo į gimtinę ir nutarė keliauti po JAV. Tiesa, rusė bijo atskleisti savo tikslią buvimo vietą.

„Kai kuriais momentais tikrai bijojau dėl savo gyvybės, nes man buvo grasinama fiziniu susidorojimu, jei išeisiu į sceną. Paskui šiek tiek nusiraminau, nes supratau, kad tokie žodžiai neturi realios galios. Dabar keliauju po Ameriką ir dėl saugumo neatskleidžiu tikslių savo koordinačių“, – su Rusijos žiniasklaida kalbėjo A.Linikova.

Anna Linikova / AFP/„Scanpix“ nuotr.

A.Linikova teigė nutarusi pasisamdyti apsaugą. Ji pridūrė tokį sprendimą priėmusi neva siekdama apsisaugoti nuo „neadekvačių“ gerbėjų.

Moteris neslėpė ir toliau svajojanti apie modelio karjerą ir pridūrė, kad konkurse „Mis Visata“ jai nepasisekė, nes šis neva yra per daug politinis. Pati A.Linikova savo pasirodymą vertino palankiai.

Kasmetinis konkursas „Mis Visata“ vyko sausio 11–14 dienomis JAV. Jame dalyvavo gražuolės iš viso pasaulio, taip pat – ir Ukrainos bei Rusijos atstovės. Dėl rusės Anos Linikovos dalyvavimo konkurse kilo skandalas. Konkurso gerbėjai nesuprato organizatorių sprendimo priimti šalį agresorę.

Sprendimas leisti dalyvauti konkurse Rusijos atstovei nustebino ne vieną. „Mis Visata“ tapo kone vieninteliu konkursu, kurio durys po pradėto karo Rusijai liko atviros.

Pasipiktinimas plūdo ir tviteryje. Internautai Rusijos atstovę vadino „Mis genocidu 2023“.

„Rusija – dalyvauja? Kaip tai įmanoma“, – rašė komentatorius.

„Bjauru, visiškai gėdinga. Šis žmogus scenoje aktyviai remia imperinį agresyvų karą, nukreiptą į laisvų žmonių genocidą. Ji turi būti nedelsiant pašalinta, rusai neturi žaisti su civilizuotu pasauliu“, – jam antrino kitas.

Šiuo sprendimu, be jokios abejonės, piktinosi ir Ukrainos atstovė Viktorija Apanasenko, svarsčiusi, kodėl JAV apskritai suteikė vizą Rusijos atstovei Anai Linikovai.

Savo poziciją V.Apanasenko parodė ir „Mis Visata“ pusfinalio išvakarėse. Moteris atsisakė stovėti greta Rusijos atstovės.

Socialiniuose tinkluose plintančiame vaizdo įraše užfiksuota akimirka, kai konkurso dalyvės ruošiasi bendrai nuotraukai. Rusei A.Linikovai atsistojus šalia ukrainietės V.Apanasenko, ši akimirksniu paprašo Kolumbijos atstovės apsikeisti vietomis.

Tiesa, didžiulio internautų dėmesio sulaukė ir „Mis Rusijos“ bei „Mis Ukrainos“ pasirinkti kostiumai, skirti atskleisti nacionalinę temą.

Kraujo raudonumo suknelę pasirinkusi „Mis Rusija“ Anna Linikova įžengusi į sceną neslėpė, kad jos nacionalinio kostiumo tema – Rusijos imperija.

Rusijos atstovės ir Ukrainos atstovės kostiumai / „Twitter“ nuotr.

Tuo tarpu Ukrainos atstovė Viktorija Apanasenko scenoje įkūnijo arkangelą Mykolą iš krikščioniškų pasakojimų, kuris yra „Šviesos karys“, nugalintis blogį.

Skaitykite daugiau