Po kraupių šaudynių Osle prie gėjų klubo – Ruslano Kirilkino mintys: „Didžiulis skausmas širdyje“

Ruslanas Kirilkinas su mylimuoju Domantu / Socialinių tinklų nuotr.
Ruslanas Kirilkinas su mylimuoju Domantu / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-25 17:07
AA

Penktadienio nakties šaudynės Osle šalia gėjų sukrėtė net tik Norvegijos gyventojus – įvykis nuaidėjo per visą pasaulį. Į teroristinę ataką jautriai sureagavo ir atlikėjas Ruslanas Kirilkinas, kuriam ši nelaimė susidubliavo ir su svarbia data.

Šeštadienį savo mintimis Ruslanas Kirilkinas pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“.

„Šiąnakt Norvegijos sostinėje per šaudynes naktiniame klube ir prie jo žuvo du žmonės, dar 14 buvo sužeisti. Tai pranešė „Reuters“, remdamasi Oslo policija.

O jeigu mes su Domantu Tamašausku būtume tų nekaltų žmonių vietoje? Ašaros, neviltis ir didžiulis skausmas širdyje.

Tokia ta birželio 25 diena.

Šiandien yra ta diena, kai prieš du metus mes susitikome. Kiek daug visko išgyventa ir patirta. Meldžiuosi, kad Lietuvoje daugiau nebūtų vietos neapykantos žmonėms, kurie myli“, – rašė R. Kirilkinas.

Ruslanas Kirilkinas su mylimuoju Domantu / Andriaus Vengalio nuotr.

Primename, kad teroristinis išpuolis šalia gėjų klubo įvyko praėjusią naktį Osle. Birželio 25 dieną Norvegijos sostinėje du žmonės žuvo ir dar 14 buvo sužeisti, keletas sunkiai, per šaudymą netoli barų Norvegijos sostinės centre. Išpuolis vadinamas teroristine ataka.

Pasak tinklalapio faktisk.no redaktoriaus Kristofferio Egebergo, tai buvo bene pirmos tokios masinės šaudynės Osle ir antros Norvegijoje (po Anderso Breiviko išpuolio) nuo Antrojo pasaulinio karo laikų.

Ruslanas Kirilkinas (10 nuotr.)
+4