Po kritimo nuo scenos – skaudus GJan kreipimasis į gerbėjus: „Matau komentarų, kad buvau apsvaigus“

GJan / Teodoro Biliūno, asmeninio archyvo ir soc.tinklų nuotr.
GJan / Teodoro Biliūno, asmeninio archyvo ir soc.tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
A
A

Šeštadienį muzikos festivalyje „Grantos Live“ koncertavusi atlikėja GJan ne juokais išgąsdino Rumšiškėse susirinkusią publiką. Pasirodymo metu ši nukrito nuo scenos, o šiais informacijai pasklidus internete, ji sulaukė ne tik palaikymo, bet ir užgauliojimų su klausimais, ar atlikėja buvo apsvaigusi. Į tokius komentarus sureagavo ir pati GJan, kuri paaiškino, kas nutiko.

Vėlyvą šeštadienio vakarą atlikėja GJan nukrito nuo pagrindinės festivalio „Granatos Live“ scenos. Beveik visą programą atlikusi ir didžiulio gerbėjų dėmesio sulaukusi atlikėja, prieš pradėdama dainuoti kūrinį „Ruduo“, priartėjo prie scenos krašto, slystelėjo ir nuo jo nukrito.

Rodėsi, kad akimirką niekas nesuprato, jog įvyko neplanuotas dalykas ir kas iš tiesų „patraukė“ dainininkę iš eterio. Situacija ėmė aiškėti į nelaimėlę nukrypus koncertą transliavusiom kamerom bei išgirdus GJan prisipažinimą, jog ji yra sutrikusi.

GJan
GJan / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Taip pat skaitykite: GJan nukrito nuo „Granatos live“ scenos: po incidento – stebinanti atlikėjos reakcija

Po šio incidento GJan paviešino įrašą, kuriame kreipėsi į sunerimusius gerbėjus ir patikino, kad jai viskas gerai. Tačiau ji prasitarė, jog tarp palaikymo žinučių pastebėjo ir piktus komentarus, kuriuose žmonės klausė, ar pasirodymo metu ji buvo apsvaigusi. Socialiniame tinkle moteris paaiškino, kas nutiko.

„Gaunu labai daug žinučių dėl vakarykščio įvykio. Man viskas yra gerai. Susižeidžiau tik koją ir krisdama nestipriai sužeidžiau scenos apačioj buvusį fotografą, kuriam aš esu nesvietiškai dėkinga, kad tuo metu jis buvo šalia ir viskas pasibaigė gerai.

GJan nukrito nuo scenos:

Internete matau komentarų, kad buvau apsvaigus ir pan. Realybė tokia, kad po Jūros šventės buvau beveik nemiegojus ir stipriai pervargus, tiek emociškai, tiek fiziškai. Nors visą dieną buvau geros nuotaikos, laukiau koncerto su nekantrumu, nes žinojau, kad laukia nuostabi publika, bet būtent dėl to nuovargio dar dienos metu man prasidėjo panikos ataka, kuri pasikartojo ir pačio koncerto metu.

Tuo metu man viskas akyse mirguliavo ir tiesiog „žengiau laisvą žingsnį“ pas savo mylimus klausytojus. Gavau gerą pamoką, kad reikia save labiau saugot ir tik dar kart įsitikinau, kad mano klausytojai ir jų palaikymas yra patys geriausi vaistai nuo bet kokio skausmo. Tai AČIŪ visiems už vakar dieną, prarėktus balsus, už geras emocijas ir už bombines“, – instagrame rašė GJan.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba
Jei reikia pagalbos vaiko teisių klausimais
Skambinkite pagalbos telefonu 8 800 10 800 arba rašykite žinutę Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pokalbių laukelyje „Pasikalbėkime“. Pranešti apie pažeidimą galima vaiko teisių apsaugos skyriuose, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje, arba skambinti telefonu 112.