Po laimėjimo „Muzikinėje kaukėje“ atlikėjas Edgaras Lubys susidūrė su netikėtais sunkumais

Edgaras Lubys / Almanto Mickaus nuotr.
Edgaras Lubys / Almanto Mickaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-18 15:01
AA

Ką tik pasibaigusio šeštojo „Muzikinės kaukės“ sezono nugalėtoju tapęs dainininkas ir dainų kūrėjas Edgaras Lubys naujuosius metus pradėjo dar viena veikla. E. Lubys tapo į eterį sugrįžusio muzikinio BTV šou „Dainuok mano dainą“ dalyviu. „Man atrodo šitas projektas labai draugiškas. Beje, anas buvo toks pat. Nesijautė jokios konkurencijos. Šiame, manau, juo labiau nesijaus“, - tikisi garsus vyras. Muzikinis projektas bus pradedamas rodyti sausio 27 dieną.

Nepraėjo nei mėnuo, kai dainininkas Edgaras Lubys projekte „Muzikinė kaukė“ iškovojo pergalę. Trylika savaičių trukusio įsikūnijimų šou metu vyras pademonstravo įspūdingą talentą virsti kitais atlikėjais – žiūrovų sprendimu Edgaras buvo geriausias. Tiesa, besiruošiant pirmajam „Dainuok mano dainą“ pasirodymui, E. Lubys prisipažįsta susiduriantis su netikėtais sunkumais – stengiasi įsikūnyti į kitą kolegą, kaip „Kaukėje“: „Pajutau, kad „nuiminėju“ vokalą atlikėjo. Tiesiog iš inercijos“, – juokiasi E. Lubys.

Edgaras Lubys / Gretos Skaraitienės nuotr.

Projekto „Dainuok mano dainą“ dalyviai kiekvieną šeštadienio vakarą atliks vis kito atlikėjo, dalyvausiančio muzikiniame šou, kūrinius. „Man patinka, kad tai yra gera terpė pristatyti savo dainas plačiau. Žmonės vėl ir vėl galės išgirsti mano kūrybą, kurią atliks kiti atlikėjai, – kitą šeštadienio vakarą prasidedančiu šou džiaugiasi dainininkas. – Juolab, kad aš turiu dainų pats parašęs daugybei atlikėjų. Žmonės ne visai net žino, kad aš autorius.“

Atlikėjas prisipažįsta nekantriai laukiantis vakaro, kai jo žinomiausius kūrinius atliks projekte dalyvausiantys kolegos: „Tas vakaras bus įdomus ir intriguojantis. Man atrodo, kad man tai bus pirmas kartas, kai tiesiog žiūrėsiu, kaip dainuoja mano dainas. Labai įdomu pamatyti.“ Paklaustas, ar padės dalyviams pasirinkti dainas, o gal ir prie jų repeticijų prisidės, E. Lubys atsakė: „Geriausia, kad nieko nežinočiau, kad būtų šioks toks siurprizo faktorius, tada įdomiau.“

Edgaras Lubys / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Muzikinis projektas Lietuvoje transliuojamas jau ketvirtą sezoną. 2015 metais pirmą kartą parodytas šou sulaukė neįtikėtino lietuvių susidomėjimo ir kaskart tapdavo žiūrimiausia šeštadienio laida. „Dainuok mano dainą“ taisyklės – paprastos: būrys žinomų dainininkų kaskart kuria šventę sau ir žiūrovui. Gyvos muzikos šou kiekvieną kartą veda vis kitas atlikėjas, o likusieji atlieka žinomiausius vakaro kaltininko kūrinius – populiarius dabar arba kadaise.

Pagal tarptautinį formatą „The Best Singers“ kuriamas šou pasaulyje sulaukė milžiniško žiūrovų pripažinimo. Olandų kurtas projektas jau adaptuotas Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse. Sausio 27 dieną prasidedančiame BTV šou „Dainuok mano dainą“ dalyvaus net dešimt garsiausių šalies atlikėjų. Vieni populiarumo bangą patyrė prieš kelis dešimtmečius, o kiti – tik dabar. Šou sujungs skirtingas kartas.

„Dainuok mano dainą“ metu dalyviai kūrinius atliks tik gyvai, o jiems padės gyvo garso muzikos grupė. Žinomiausi šalies atlikėjai stengsis dainą atlikti savaip, visai kitaip, nei esame įpratę girdėti. „Jeigu tiesiog kažkaip profesionaliai į tai pažiūri, tai man atrodo, kad praktiškai visas dainas įmanoma kažkiek, kažkaip prisijaukinti“, – sako dainininkas Edgaras Lubys. Sugrįžtantis ir atsinaujinęs muzikinis šou „Dainuok mano dainą“ – jau nuo sausio 27 dienos, tik per BTV.

Edgaro Lubio fotosesija Ventės rage (6 nuotr.)