Po Lavrinovičių karjeros finalo – vakarėlis, kokio Lietuva dar nematė: šėlo krepšinio žvaigždės

Brolių Lavrinovičių vakarėlio akimirkos
Brolių Lavrinovičių vakarėlio akimirkos
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-06-19 13:49
AA

Po šeštadienį su trenksmu nuaidėjusio Kšištofo ir Darjušo Lavrinovičių atsisveikinimo renginio „BROLIAI. Karjeros finalas“, krepšininkai nepamiršo šios ypatingos progos paminėti ir privačiame artimiausių draugų būryje. Iškart po renginio vakarą pratęsti ir įspūdingai užbaigti broliai nusprendė bare, Vilniuje.

Stebėjusieji „BROLIAI. Karjeros finalas“ renginį nenustebs, kad vakarėlyje dalyvavo visas Lietuvos krepšinio žiedas. Tarp renginio svečių buvo galima išvysti tokias sporto pasaulio įžymybes kaip Jonas Valančiūnas, Arvydas Macijauskas, Ramūnas Šiškauskas, Paulius Jankūnas bei Mindaugas Kuzminskas.

Vakarėlio metu svečiai mėgavosi ypatingu maistu, gyva muzika bei kazino malonumais. Žinoma, nebuvo pamiršti ir sveikinimai bei palinkėjimai patiems vakaro kaltininkams – karjeros užbaigimo proga bičiuliai jiems rėžė kalbas ir teikė dovanas.

Brolių Lavrinovičių vakarėlio akimirkos / Organizatorių nuotr.

Patys Lavrinovičiai sako buvę sujaudinti tiek atsisveikinimo renginio, tiek pasibuvimo su draugais ir artimaisiais po jo.

Renginyje buvo wow, kiek emocijų, sunku net į žodžius sudėti. Kolegų, šeimos, fanų palaikymas – tai mums su broliu reiškia be galo daug. Na, o pratęstuvės irgi ne ką prastesnės. Esame labai dėkingi bičiuliams ir artimiesiems – tiek gražių žodžių ir dovanų seniai buvom sulaukę“, – įspūdžiais dalijosi Darjušas.

Fotogalerija:

Brolių Lavrinovičių vakarėlis (27 nuotr.)
+21

Primename, jog šį šeštadienį „Avia Solutions Group“ arenoje Vilniuje broliai Lavrinovičiai surengė tikrą krepšinio šventę. Daugiau nei dvidešimtmetį trukusią karjerą jie užbaigė simboliniu paskutiniuoju maču, kurio metu jiems talkino garsiausi aikštelės draugai, o rungtynėms dirigavo legendiniai treneriai Antanas Sireika ir Jonas Kazlauskas. Mačą 112:92 laimėjo Darjušo komanda, o naudingiausio žaidėjo titulas atiteko Tomui Delininkaičiui.

Renginio metu taip pat netrūko kitų pramogų – sirgalius kaitino scenos viesulas V.Bareikis bei šokėjų komanda, o su publika bendravo ir įvairius žaidimus organizavo sporto komentatorius Karolis Tiškevičius. Rungtynes broliai vainikavo ant vinies pakabindami savo sportinius batelius.

„Neslėpsiu – buvo net truputį liūdna tas vinis kalti ir ten batus pakabint. Atrodo, kad nebėra kelio atgal – būtent taip simboliškai ir pabaigėm savo profesionalią sportininkų karjerą. Bet viskas gerai, dabar galėsim susikoncentruoti į savo asmeninius gyvenimus ir kitas visuomenines veiklas – nesijaudinkit, mus viešumoje dar tikrai ne kartą matysite“, – gerbėjus nuramino Kšištofas.

Brolių Lavrinovičių krepšinio karjeros finalo rungtynės (103 nuotr.)
+97