Po Lietuvos pergalės „Pop Ladies“ atlikėjos sukneles išmainė į krepšinio sirgalių aprangą

Natalija Bunkė, Katažina Zvonkuvienė ir Liepa Mondeikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Natalija Bunkė, Katažina Zvonkuvienė ir Liepa Mondeikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-19 10:05
AA

Penktadienio vakarą didžioji dalis Lietuvos leido prie televizijos ekranų – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė dėl patekimo į finalą kovojo su Serbijos komanda ir išplėšė dramatišką pergalę. Varžybas stebėjo ir grupės „Pop Ladies“ atlikėjos, tokį vakarą pamiršusios puošnias sukneles ir pasipuošusios kaip tikros krepšinio sirgalės.

Lietuvos krepšinio rinktinė pergalę iškovojo rezultatu 67:64 – į finalą patekę Lietuvos krepšininkai užsitikrino kelialapį į olimpines žaidynes ir sidabro medalius.

Tokį laimėjimą šventė didžioji dalis Lietuvos, o Marijono Mikutavičiaus hitas „Trys milijonai“ skambėjo iš kas trečių namų.

Varžybas stebėjo ir pergalę šventė ir grupės „Pop Ladies“ merginos, nepraleidžiančios Lietuvos rinktinės rungtynių. Natalija Bunkė, Katažina Zvonkuvienė ir Liepa Mondeikaitė rungtynes stebėjo pasipuošusios sirgalių drabužiais, o Natalijos veidą papuošė ir trispalvė.

„Pop Ladies“ pasirodymas / Asmeninio albumo nuotr.

„Mūsų naujas stiliukas šio vakaro koncertui!!! Su pergale!” – pasidalijusi nuotrauka pakomentavo N.Bunkė.

Tikėtina, kad tokį krepšinio vakarą pasirodymo užsakovai tikrai nesupyko pamatę atlikėjas ne su spindinčiomis suknelėmis, o pasipuošusias Lietuvos rinktinės garbei.

„Pop Ladies“ koncertavo pasipuošusios sirgalių drabužiais (8 nuotr.)
+2