Po linksmybių viešnamyje buvęs Khloe Kardashian vyras Lamaras Odomas kovoja už savo gyvybę

Lamaras Odomas  ir Khloe Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Lamaras Odomas ir Khloe Kardashian / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-10-14 07:11
AA

Buvęs realybės šou žvaigždės Khloe Kardashian (31 m.) vyras Lamaras Odomas (35 m.) ligoninėje kovoja už savo gyvybę – krepšininkas yra kritinės būklės, praneša TMZ.

Lamaras Odomas be sąmonės buvo rastas antradienio popietę „Bunny Ranch“ viešnamyje Nevadoje, kur šėlo nuo praėjusio savaitgalio – jį surado kelios merginos, su kuriomis jis tas kelias dienas ir linksminosi.

Buvęs NBA krepšininkas ir JAV krepšinio rinktinės žaidėjas skubiai nugabentas į vietos ligoninę, o suteikus pirminę pagalbą perkeltas į Las Vegaso ligoninę.

Lamaras Odomas / „Scanpix“/AP nuotr.

TMZ šaltinių žiniomis, Lamaras Odomas į „Bunny Ranch“ viešnamį su būriu merginų atvyko praėjusį šeštadienį. Šaltiniai tvirtina matę, kaip krepšininkas vartojo iš žolelių pagamintą „Viagros“ pakaitalą. 

„People“ žiniomis, apie nelaimę sužinojusi Khloe Kardashian ruošiasi skristi į Las Vegasą, kad būtų šalia savo buvusio vyro. Kartu su ja į ligoninę vyksta ir jos sesuo Kim Kardashian bei motina Kris Jenner.

Žmonės.lt primena, kad Lamaro Odomo ir Khloe Kardashian santuoka subyrėjo 2013-aisiais.

Lamaras Odomas žaisdamas Los Andželo „Lakers“ komandoje du kartus buvo tapęs NBA čempionu, o 2004-aisiais Atėnų olimpiadoje laimėjo bronzos medalį, kai JAV rinktinė įveikė Lietuvos krepšininkus.

Lamaras Odomas / „Scanpix“/AP nuotr.