Po M.A.M.A šou – karštas žvaigždžių vakarėlis: bučiniai ir meilė muzikai liejosi per kraštus

M.A.M.A 2023 dūzgės / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
M.A.M.A 2023 dūzgės / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-27 18:07
AA

Visų muzikos žanrų atstovus ir pramogų pasaulio žvaigždes suburiantys apdovanojimai M.A.M.A. penktadienio vakarą buvo surengti jau 13 kartą. Po emocijų kupinos ceremonijos „Žalgirio“ arenoje, susirinkusieji pratęsė šventę oficialiame apdovanojimų viešbutyje „Moxy Kaunas“.

Kad rokenrolo dvasios „Moxy“ savaitgaliui virsta M.A.M.A. namais, buvo galima pajusti iš apdovanojimų skiriamaisiais ženklais dekoruoto viešbučio įėjimo. Patekus į vidų neliko abejonių, kad didžiausio metų muzikos renginio dūzgės yra ne mažiau geidžiamas vakarėlis, nei patys apdovanojimai.

Dūzgių muzikinė dalis – „NO DJ‘s“ lietuviškų dainų mash-up‘as buvo tai, ko reikėjo: prie pulto stojęs Viktoras Diawara visus subūrė į šokių aikštelę, leisdamas publikai į valias pasimėgauti spalvingais visų laikų lietuviškų hitų sluoksniais.

M.A.M.A 2023 dūzgės (99 nuotr.)
+93

Nemažiau spalvinga buvo ir vakarėlio publika. Čia galėjai sutikti Leoną Somovą, Jazzu, Moniką Liu, Giedrę Kilčiauskienę ir Radži, Martyną Levickį ir „Baltic Balkan“, „8 Kambarį“ ir Egmontą Bžeską, Sandrą Daukšaitę-Petrulėnę, Kęstą Rimdžių, Robertą Kalinkiną, Roką Yan, Gabrielių Vagelį, Rolandą Skaisgirį, Kęstutį Verslovą su Ramune Piekautaite, M.A.M.A. vedėjų kompanijoje debiutavusias drag karalienes Aura More ir Edmą bei daugelį kitų šou verslo atstovų – televizijos turinio kūrėjų, prodiuserių, režisierių, festivalių organizatorių, fotografų, stilistų. Šventė tęsėsi iki paryčių, dar penktą ryto netilo pokalbiai, muzika ir juokas.

Metų muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2023 raudonojo kilimo svečiai (353 nuotr.)
+347
Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2023 (176 nuotr.)
+170