Po M.Buzelio sėkmės NBA – netikėtas M.Mikutavičiaus faktas: vaikystėje krepšininkui sekė pasakas

Matas Buzelis, Marijus Mikutavičius / „Bulls“ ir Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Matas Buzelis, Marijus Mikutavičius / „Bulls“ ir Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Ramunė Daugėlienė
Šaltinis: Žmonės
2024-07-08 06:10
AA

Pasklidus žiniai, kad Matas Buzelis buvo pašauktas į NBA, Lietuvoje kilo didžiulė džiaugsmo banga. Pasisakė ir Marijonas Mikutavičius – jis pareiškė vaikystėje M.Buzeliui prieš miegą sekęs pasakas. Žmonės.lt pasidomėjo, kas gi sieja dainininką su JAV gimusiu ir augusiu 19-mečiu NBA biržos naujoku.

Socialiniuose tinkluose akylesni krepšinio gerbėjai neseniai pastebėjo Marijaus Mikutavičiaus komentarą apie Matą Buzelį.

„Visiems giriuosi, kad tam vaikiui prieš keliolika metų pasakas sekiau miegui. Esu laimingas dėl draugų!!!“– rašė M.Mikutavičius.

Matas Buzelis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Į šį dainininko pasisakymą sureagavo Mato Buzelio tėtis Aidas Buzelis.

„Tikrai taip buvo. Tik po pasektos pasakos vaikai ne miegoti ėjo, o šokinėjo ant lovų. Neturiu info, apie ką pasaka buvo. Miegui netiko, bet žiūrint į šią dieną... gal padėjo šuoliui,“ – M.Mikutavičiaus pasakytą faktą patvirtino A.Buzelis.

Aidas Buzelis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Marijumi Mikutavičiumi, dainininkas atskleidė, kad Mato Buzelio tėtis Aidas Buzelis – senas jo bičiulis. Vyrai pažįstami jau apie 25 metus.

„Nuo tada, kai Aidas ir jo žmona Kristė gyveno Vilniuje“, – prisipažino M.Mikutavičius.

Kaip Žmonės.lt tvirtino pašnekovas, jį ir Aidą ligi šiol sieja jautri ir gili bičiulystė.

„Tai viena iš tų draugysčių, kurios yra tiek geros, kad kai susitinki po kelių metų nesimatymo, nebūna jokio atsargaus ir nejaukaus atstumo. Tiesiog esame geri bičiuliai. Nereiškia, kad mes kiekvieną dieną važiuojame žvejoti. Tuo labiau, kad mus skiria Atlantas. Sakyčiau, kad mūsų bičiulystė – amžina, kol kažkuris kažkuriam nepaskolinsim pinigų“, – šyptelėjo Marijus.

O štai Matą dainininkas prisimena nuo tada, kai jis buvo mažas. Tikina, kad itin artimai jo nepažinojo, nes Marijus gyveno Lietuvoje, o Buzelių vaikai jau augo Čikagoje. M.Mikutavičius daugiau bendravo su Mato tėvais.

Aidas Buzelis ir Kristina Jankauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Nes vaikai eina savo keliais. O ir kodėl jaunas, Čikagoje užaugęs žmogus, turėtų bendrauti su seniu iš Vilniaus?“– svarstė Marijus.

M.Mikutavičius pridūrė, kad kai jis vieši Čikagoje arba kai Mato tėvai – Aidas su Kristina – atvažiuoja į Lietuvą, jie stengiasi susitikti.

Marijonas Mikutavičius / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

O štai žinia, kad M.Buzelis sulaukė kvietimo žaisti NBA, M.Mikutavičiui nebuvo didelė staigmena.

„Visi draugai žinojo ir sekė, ką veikia Matas. Ir mes visada žinojome, kad iš to vaikio gali kažkas būti. Visada pasikalbėdavome apie tai, kaip jam sekasi. Žinojome, kad Aido ir Kristės vaikai – sportiški. Žinojome, kad Matui gali taip nutikti, todėl labai nenustebome, tik apsidžiaugėme“, – kalbėjo Marijus apie draugų vaiko sėkmę.

Pašnekovas taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad sportiška – visa Buzelių šeima.

„Aidas – buvęs profesionalus krepšininkas, Kristė – krepšininkė, senelė – rankininkė (tą jau sužinojau iš spaudos). Tai tokie ir vaikai“, – portalui Žmonės.lt sakė M.Mikutavičius.

Primename, kad Matas Buzelis savo karjerą NBA lygoje pradės vilkėdamas gimtojo miesto komandos aprangą. 19-metį Lietuvos talentą NBA naujokų biržoje 11-uoju šaukimu pasikvietė Artūro Karnišovo vadovaujamas „Chicago Bulls“ klubas.

Matas Buzelis pašauktas NBA naujokų biržoje (11 nuotr.)
+5

Apie Buzelių šeimą

Legendinio televizijos komentatoriaus, buvusio Kauno „Žalgirio“ krepšininko Petro Buzelio ir garsios rankininkės, dukart Europos čempionių taurės laimėtojos Elenos Buzelienės sūnus Aidas ne vieną sezoną žaidė Kauno „Atleto“, Vilniaus „Sakalų“, kitose ekipose. Prieš daugiau nei 20 metų jis persikėlė gyventi į Ilinojaus valstiją, Čikagą, ten dirbo manualinės terapijos klinikoje. Daugybę vasarų A.Buzelis skyrė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei, kurioje dirbo masažuotoju.

Grožio industrijoje Jungtinėse Valstijose sėkmingą karjerą vykdanti K.Jankauskaitė su A.Buzeliu susipažino Kaune, studijuodama Lietuvos sporto universitete. Tačiau šeimą kurti jiedu pradėjo jau apsigyvenę už Atlanto. Lietuvių pora susilaukė trijų vaikų – Sofijos Petros, Mato ir Vinco Juozo.