Po M.Jacksono mirties – šokiruojantis jo sesers mylimojo poelgis: pavogė ne tik legendos pižamą

Michaelas Jacksonas, jo sesė La Toya kartu su buvusiu sužadėtiniu Jeffru Phillipsu / Vidapress nuotr.
Michaelas Jacksonas, jo sesė La Toya kartu su buvusiu sužadėtiniu Jeffru Phillipsu / Vidapress nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-06 18:44
AA

Praėjus 13-kai metų po popkaraliaus Michaelo Jacksono mirties, jo turto paveldėtojai pranešė, kad dainininko sesers La Toya buvęs sužadėtinis kadaise pasinaudojo chaosu ir liūdesiu dėl garsenybės mirties. Jis apvogė dainininko dvarą ir pasisavino net keisčiausius daiktus.

Remiantis naujaisiais teisiniais dokumentais, Michaelo Jacksono advokatai teigia, jog atlikėjo sesers La Toya buvęs sužadėtinis pasinaudojo 2009 m. kilusiu chaosu dėl popžvaigždės mirties.

TMZ praneša, jog dėl dingusių daiktų iš 25 mln. dolerių vertės dvaro kaltinamas kino prodiuseris Jeffre Phillipsas.

La Toya kartu su buvusiu sužadėtiniu Jeffru Phillipsu / Vida Press nuotr.

Penktadienį paviešintuose M.Jacksono turto teisiniuose dokumentuose teigiama, kad Jeffre'as Phillipsas, kuris kadaise buvo susižadėjęs su La Toya Jackson, bandė parduoti daiktus, kuriuos tariamai pavogė po to, kai devynias dienas po popkaraliaus mirties gyveno jo dvare Los Andžele.

Byla dėl Michaelo Jacksono namų vagystės / Vida Press nuotr.

Anapilin iškeliavusios garsenybės advokatai teigia, kad būdamas atlikėjo namuose J.Filipsas pavogė dainininko ir jo vaikų „iPhone“ telefonus, vairuotojo pažymėjimą, receptines tabletes, drabužius, ranka rašytus užrašus ir portfelį su asmeniniais bei verslo laiškais.

„Labai siaubingai ir nežmoniškai elgdamasis J.Phillipsas net pavogė pižamą, kurią M.Jacksonas vilkėjo paskutinėmis savo gyvenimo valandomis“, – teigė advokatai. „J.Phillipsas pavogė ir gaivinimo vamzdelį, kurį M.Jacksonui naudojo tie, kurie bandė gelbėti jo gyvybę trumpu ir beprotišku laikotarpiu prieš jo mirtį.“

Jefree Phillipsui pateikti kaltinimai pasirodė likus dienai iki 13-ųjų Michaelo Jacksono, mirusio 2009 m. birželio 25 d., mirties metinių.

Naujienos apie J.Phillipso santykius su La Toya Jackson pasirodė 2009 m. rudenį, praėjus keliems mėnesiams po to, kai birželio 25 d. mirė Jackson.

La Toya / Vida Press nuotr.

Primename, jog vagyste kaltinamas kino prodiuseris J.Phillipsas 2013 m. pasipiršo M.Jacksono sesei La Toyai. Žiniasklaida spėliojo, kad tų pačių metų gruodį jiedu susituokė, tačiau šiuos gandus paneigė pati La Toya.

Pora buvo susižadusi iki 2015 m., kuomet netikėtai nutraukė santykius. Pasak portalo TMZ, tada buvę įsimylėjėliai liko artimais draugais, tačiau apie dabartinius jų santykius nėra žinoma.