Po mamos mirties Alen Chicco turi vieną prašymą: tai bus paskutinė dovana jai

Alen Chicco ir jo mama Asta / 15min klijuotė
Alen Chicco ir jo mama Asta / 15min klijuotė
Šaltinis: Žmonės
2023-09-22 14:29
AA

Atlikėjas Tomas Alenčikas-Alen Chicco išgyvena skaudžią mamos Astos mirtį. Šįkart jis į savo draugus kreipėsi su vienu prašymu.

„Lygiai prieš savaitę mus paliko mama Asta. Šiandien jai būtų suėję 55 metai. Ir gal keistai čia nuskabės bet šiandien mes švenčiam. Švenčiam jos gyvenimą. Su gimtadieniu Mama!

Poryt ji turėjo grįžti į Lietuvą. Dabar ji grįš, bet kiek kitaip. Šiandien vienas prašymas jos draugams ir pažįstamiems. Padovanokite jai (ir mum) paskutinę dovaną – parašykitę laišką – kažkokį geriausią-įdomiausią prisiminimą apie ją. Atsiųskite tai man el. paštu: [email protected]
Ačiū visiems!

P.S. dėl atsisveikinimo su Asta Lietuvoje kol kas dar nėra aišku, tačiau viską skelbsiu čia!“ – rašė Alen Chicco.

Žmonės.lt primena, kad žinią apie netektį Alen Chicco pranešė šeštadienio rytą savo feisbuko paskyroje. Čia paviešino jautrius žodžius ir kelias mamos nuotraukas.

Savo įrašu atlikėjas sutiko pasidalyti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Man labai sunku rašyt tai. Tačiau turiu pasakyt – mano gražuolė mama vakar paliko šį pasaulį. Tai buvo vienas iš šviesiausių žmonių, kuriuos pažįstu. Bet taipogi su labai skaudžiu ir juodu likimu. Tas skaudulys vilkosi dešimtmečiais iki pat šios dienos. Aš jį jaučiu visa sielos gelme. Tai man pačiam buvo didžiulis iššūkis. Tačiau mano mama buvo nuostabus žmogus. Žmogus, gimęs ne savo laiku, tad šis pasaulis jos nesuprato. Bet aš supratau. Tik, gaila, mano jaunas amžius nežinojo kaip padėti. Nors labai stengiausi.

Visada svajojau, kad mamą galėsiu apkabinti ir paklausti, kaip šiandien praėjo jos diena, nes taip mačiau darančius savo draugus. Ir keliais pastaraisiais metais atrodė, kad mes krypstame ta linkme. BET. Nespėjau. O, Asta, kaip dabar tau norėčiau pasakyti, kad myliu tave, ko niekad nemokėjau ir ko niekas neišmokė. Bet tu dabar laisva. Nuo visų. Tu buvai man pavyzdys kuklumo ir gerumo mano svaigiame kely. Aš labiausiai norėjau būti tavo draugas. Tikiuosi, tu manimi didžiavaisi, nes to aš norėjau labiausiai. Gaila, nepasakiau tau gyvai esant, kad aš tavimi didžiuojuos ir tave myliu. Dėl to, nes tu esi besišypsanti deivė.
Dalinuosi šiuo įvykiu, nes noriu, kad žinotumėte apie mano amazing mamą. Ji verta apkalbų, komentarų ir šotų. Ir vietoj užuojautų prašyčiau šiandien tik palinkėjimų. Palinkėkite mano mamos energijai (kuri dabar atsiskyrė nuo jos kūno) gero kelio ar bet ko, ko jai niekas šiame gyvenime nelinkėjo. Prašau! Ačiū LABAI!

P.S.: Ryt važiuoju pasiimti mamos kūno iš UK ir kiek man sakė, tai kainuoja ####, tad jei kas norit prisidėti prie mano mamos atgabenimo į LT, galite: TOMAS ALENČIKAS LT087300010110818532
Ačiū!

P.P.S., su Asta galėsite atsisveikinti Lietuvoje, bet tikslią datą pranešiu kitą savaitę“, – rašė Alen Chicco.

2018-aisiais dalyvaudamas „X Faktoriuje“, Alen Chicco pasakojo, kad jo mama išvyko gyventi į Didžiąją Britaniją. Moteris emigravo, nes gimtinėje nesugebėjo susikurti sau asmeninės laimės. Gyvenimas užsienyje nepasirodė toks lengvas, kaip pasakoja kiti. Tomas prisiminė, kad mama buvo metams dingusi – niekas negalėjo su ja susisiekti. Vėliau mama atsirado, Tomas mielai nuvykdavo jos aplankyti.

„Mano mama yra nuostabaus grožio moteris, perskaičiusi daugybę knygų. Ji labai gražiai piešia, tačiau niekada nepasitikėjo savo jėgomis. Vis sakydavo, kad yra kur kas geriau tą darančių žmonių. Ji vis nerasdavo savo vietos gyvenime“, – anksčiau pasakojo vaikinas.

Tomas sakė, kad vieną bruožą jis perėmė iš mamos. Tai – nepasitikėjimas savimi. Mokykloje jis bijodavo dainuoti. Tačiau viskas pasikeitė, kai įstojo mokytis dainavimo. Dėstytojai įtikino Tomą, kad jis yra unikalus ir nepakartojamas. Pasitikėjimas savimi dar labiau užaugo dalyvaujant „X Faktoriuje“.