Po metų pertraukos Šorena grįžta į sceną

Šorena / Pauliaus Gasiūno nuotr.
Šorena / Pauliaus Gasiūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-10-14 15:47
AA

Pasaulio ir džiazo muzikos atlikėja Šorena beveik metus dirbo prie naujos „Mano širdies muzika“ programos ir jau lapkričio 6–8 dienomis yra pasiruošusi ją pristatyti trijų ypatingų koncertų metu – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

„Viską darau neskubėdama ir iš visos širdies. Vasarą keliavau po gimtąją Gruziją, rinkau autentiškas dainas, kuriomis papildžiau savo dainų kolekciją“, – pasakoja Lietuvoje žinoma gruzinė Šorena.

Daugiau nei prieš metus atlikėja su pirmąja „Mano širdies muzika“ programos dalimi surengė daugybę koncertų Lietuvoje. Dabar gerbėjų laukia dvi jos dalys – senoji ir naujoji.

Šiame ture per tris didžiuosius Lietuvos miestus Šorena žada papildyti muzikinę gerbėjų patirtį su dar daugiau pietiško nuoširdumo, tradicijų ir temperamentingomis gruziniškomis dainomis.

„Kartu su muzikos profesionalais per vasarą surinktas dainas aranžavome. Šiuo metu daug repetuojame – nekantrauju visu tuo pasidalinti su savo publika“, – sako Šorena.

„Tiesa, šį kartą einame kitu keliu. Jeigu pirmajame albume ir koncertinės programos metu girdėjome daugiau džiazo, tai dabar daugiau dėmesio skiriu etniškiems motyvams. Radau labai senų įrašų“, – kūrybinėmis nuotaikomis dalinasi žavioji gruzinė.

„Mano širdies muzika“ su senomis ir naujomis dainomis bei emocionaliu Šorenos balsu ir charizma priešaky bus pristatyta Vilniuje – „Tamstoje“, Kaune – „Nautilus“  ir Klaipėdoje – „Vakaryje“.