Po naujų gandų apie skyrybas – keistas Monako princesės Charlene elgesys: viešumas ir švelnūs gestai

Princas Albertas ir princesė Charlene / Vida Press nuotr.
Princas Albertas ir princesė Charlene / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-14 07:59
AA

Gandai apie braškančią Monako princo Alberto (65) ir princesės Charlene (45) santuoką – ne naujiena, tačiau pastaraisiais metais apie kalbama ypač daug. Prieš keletą savaičių apkalbų ugnis dar labiau įsiliepsnojo – žibalo įpylė dingusi Charlene instagramo paskyra ir gandai, kad jiedu gyvena atskirai. Galbūt norėdama nutildyti piktus liežuvius, pora per pastarąsias aštuonias dienas kartu viešumoje pasirodė šešis kartus. Tai Monako princesei – visiškai nebūdinga, rašo „Daily Mail“.

Sekmadienį karališkoji pora stebėjo Pasaulio regbio čempionatą Marselyje. Buvusi olimpinė plaukikė sirgo už savo gimtąją Pietų Afriką, kuri kovojo su Škotija. Atrodė, kad pora bando išsklaidyti gandus apie santuokos problemas ir elgtis meiliai – Albertas ranka apglėbė Charlene, kol jie bendravo su kitais sporto sirgaliais.

Tai naujausias poros pasirodymas viešumoje po pranešimų, kad jų santuoka egzistuoja „tik dėl vaizdo“, jie „gyvena atskirai“ ir „matosi tik oficialiomis progomis“. Anksčiau sekmadienį pora buvo nufotografuota Monako princesės Antuanetės parke, o šeštadienį dalyvavo Monako Nacionalinėje taryboje vykusiame princo Rainierio III 100-ųjų gimimo metinių minėjime.

Princas Albertas ir princesė Charlene / Vida Press nuotr.
Princas Albertas ir princesė Charlene / Vida Press nuotr.

Praėjusį ketvirtadienį jie dalyvavo Monako princesės taurės renginyje „19th hole“, antradienį kartu priėmė naująjį Prancūzijos ambasadorių Monake, o mėnesio pradžioje Charlene kartu su Albertu pristatė pirmąjį Monako televizijos kanalą, tačiau rodėsi, kad čia jaučiasi itin nepatogiai.

Princesei Charlene, kuri anksčiau ištisus mėnesius nebuvo pastebėta Monake, toks pasirodymų antplūdis yra nebūdingas.

Pora apkalbų centre atsidūrė vasaros pabaigoje, kai Europos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad princesė Charlene paliko vyrą – išsikraustė iš rūmų ir apsigyveno Šveicarijoje, o su vyru matosi tik „iš anksto susitarusi“. Netrukus jos paskyra socialiniame tinkle „Instagram“ tapo nepasiekiama, galbūt ištrinta arba deaktyvuota.

Princas Albertas ir princesė Charlene / Vida Press nuotr.

Remiantis įvairiais pranešimais, buvusi plaukikė vasarą su vyru ir dvyniais praleido jachtoje, bet esą negrįžo namo. Karališkajai porai artimas šaltinis prancūzų laikraščiui „Voici“ sakė, kad buvusi olimpinė plaukikė ir Grace Kelly sūnus yra tik „ceremonijų pora“. Laikraštyje taip pat rašoma, kad Charlene pažadėjo grįžti į Monaką oficialiomis progomis, o vaikų priežiūra pora dalijasi.

„Albertas ir Charlene dabar yra geri partneriai, vaikais rūpinasi pakaitomis“, – pridūrė šaltinis Vokietijos laikraščiui „Bild“.

Gandai apie poros santuokos būklę sklando jau ne vienerius metus – 2011 m. Monako princo Alberto vestuvių svečiai negalėjo nepastebėti, kad jo nuotaka Charlene didžiąją ceremonijos dalį verkė ir tai nebuvo džiaugsmo ašaros. Daugybėje nuotraukų matyti, kaip Charlene šluostosi akis, nekreipdama dėmesio į Alberto raginimus liautis verkti. Vėliau Charlene paaiškino, kad ji buvo „prislėgta“, tačiau jos nepatogus elgesys dar labiau sustiprino gandus, kad poros santykiai pašlijo dar gerokai prieš vestuves.

Vis tik gandų malūnas įsibėgėjo 2021-aisiais, kai Charlene didžiąją metų dalį praleido atskirai nuo šeimos. Į gimtąją Pietų Afrikos Respubliką išvykusi princesė turėjo svečiuotis tik dešimt dienų, tačiau čia praleido beveik dešimt mėnesių dėl sunkaus ausies, nosies ir gerklės uždegimo. Dėl ligos ji negalėjo grįžti namo ir turėjo iškęsti net keletą operacijų.

Monako princesė Charlene su šeima / Vida Press nuotr.

2021 m. lapkritį ji pagaliau grįžo į Monaką, tačiau netrukus vėl atsidūrė ligoninėje dėl pašlijusios emocinė sveikatos. Tuomet princas Albertas pasakojo, kad Charlene sprendimą gydytis už Monako ribų palaikė visa šeima. Ji praleido savo dvynukų Jacques’o bei Gabriellos septintąjį gimtadienį ir dešimtąsias vestuvių su Albertu metines.

Šveicarijos klinikoje dėl stipraus emocinio ir fizinio išsekimo net keturis mėnesius besigydžiusi princesė Charlene į Monaką sugrįžo tik 2022-ųjų kovą, o viešumoje po ilgos pertraukos pasirodė tik tų metų gegužę.

Monarchei ilgai nesirodant viešumoje, sklido kalbos apie jos ir princo Alberto nesutarimus ir galimas skyrybas. Vis dėlto šiuos gandus princas Albertas nuolat neigė. Ne išimtis – ir kovą prancūzų žurnalo „ROYAUTÉ“ paviešinti teiginiai, kad princas ir princesė skiriasi. Vis tik rūmų atstovas suskubo atremti šias spekuliacijas ir pavadino jas „visiškai nepagrįstomis“.

Fotogalerija:

Monako princesė Charlene (13 nuotr.)
+7