Po neištikimybės skandalo N.Portman išsiskyrė su vyru B.Millepiedu: santuoka truko 11 metų

Natalie Portman, Benjaminas Millepiedas / Vida Press nuotr.
Natalie Portman, Benjaminas Millepiedas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-09 09:46
AA

Užsienio pramogų pasaulyje – dar vienos skyrybos. Šįkart skirtingais keliais pasuko garsi aktorė Natalie Portman (42) su vyru baleto šokėju ir choreografu Benjaminu Millepiedu (46). Jų santuoka truko 11 metų.

Pasirodo, Natalie Portman į teismą dėl skyrybų su Benjaminu Millepiedu kreipėsi dar prieš aštuonis mėnesius, 2023-ųjų liepą, o dabar pora jau oficialiai išsiskyrė, pranešė „People“.

Skyrybos buvo baigtos prieš mėnesį Prancūzijoje, kur gyvena N.Portman, B.Millepiedas ir jų vaikai – 12 metų sūnus Alephas ir 7 metų dukra Amalia.

Natalie Portman, Benjaminas Millepiedas / Vida Press nuotr.

Žinią apie įvykusias oficialias skyrybas „People“ patvirtino pats Natalie atstovas.

2023-iųjų gegužę pramogų pasaulį sukrėtė galimos B.Millepiedo neištikimybės skandalas. Tuomet žiniasklaida skelbė, kad buvęs Niujorko baleto primarijus neva buvo užmezgęs romaną su klimato aktyviste, Gretos Thunberg drauge Camille Étienne. Tiesa, pati pora šių kalbų nei patvirtino, nei paneigė.

Tačiau kaip dabar „People“ pasakojo poros bičiulis, pastaruoju metu N.Portman buvo išties nelengva.

Natalie Portman, Benjaminas Millepiedas / Vida Press nuotr.

„Iš pradžių jai buvo labai sunku, bet jos draugai buvo šalia ir padėjo jai išgyventi blogiausia, – teigė jis. – Natalie išgyveno tikrai sunkius ir skausmingus metus, tačiau iš kitos pusės – ji tapo stipresnė ir randa džiaugsmo šeimoje, drauguose ir darbe.“

Teigiama, kad N.Portman ir B.Millepiedas daug dėmesio skiria tam, kad jų atžalos lengviau prisitaikytų prie esamos situacijos.

„Didžiausias Natalie prioritetas buvo užtikrinti sklandų vaikų prisitaikymą, – kalbėjo šaltinis. – Ji ir Benas tikrai myli savo vaikus ir vienodai daug dėmesio skiria tam, kad būtų geriausi tėvai. Nieko nėra svarbiau.“

Natalie Portman, Benjaminas Millepiedas / Vida Press nuotr.

Anot „People“, užuominų, kad santuokoje kažkas negerai, buvo ne viena. Pavyzdžiui, nuo praėjusio pavasario N.Portman nebenešiojo vestuvinio žiedo.

Vis dėlto pora bandė įveikti sunkumus. 2023 metų birželį šaltinis „People“ sakė, kad B.Millepiedas „daro viską, ką gali, kad Natalie jam atleistų ir šeima būtų išsaugota“, o N,Portman „didžiausias prioritetas yra apsaugoti savo vaikus ir jų privatumą“.

Žmonės.lt primena, kad N.Portman ir B.Millepiedas susipažino 2009 metais, „Oskarą“ pelniusio filmo „Juodoji gulbė“, kuriam Benjaminas sukūrė choreografiją, filmavimo aikštelėje.

Jie susižadėjo 2010-aisiais, o susituokė 2012-ųjų vasarą Kalifornijoje. Pora augina sūnų Alephą ir dukrą Amalią.