Po Nijolės Pareigytės pasirodymo – komentarų lavina: rėžė, ką mano

Radviliškio Eibariškių parke įvyko Joninių šventė. Čia koncertavo ir atlikėja Nijolė Pareigytė kartu su pritariančiosiomis vokalistėmis. Po renginio išplito ir jos pasirodymo vaizdo įrašas. Nors vieni negailėjo gražių žodžių, kiti – pažėrė aštrios kritikos žinomai dainininkei.
Socialiniame tinkle „Facebook“, Šiaulių regiono portalo „Visuomenės balsas“ paskyroje buvo paviešintas vaizdo įrašas iš Radviliškio Eibariškių parke vykusio koncerto.
„Radviliškio Eibariškių parke jau šurmuliuoja Joninių šventė“, – rašoma prie vaizdo įrašo.
Jame užfiksuota ant scenos koncertuojanti N.Pareigytė su pritariančiosiomis vokalistėmis. Jos atliko dainą „Man patinka taip gyventi“.
Vaizdo įrašas sulaukė šimtų reakcijų. Tiesa, kol vieni negailėjo komplimentų, kiti – pažėrė karčios kritikos žodžių atlikėjai dėl fonogramos naudojimo.
„Reikia uždrausti dainavimą su fonogramą, liktų tik keletas atlikėjų, kur gali gyvai dainuoti“, – pastebėjo vienas vyriškis.
Visgi kitiems tai neužkliuvo ir jie gyrė N.Pareigytę už charizmą, puikią energiją ir sukurtą šou.
„Nuostabu! Puikus pasirodymas, Nijolė kaip visuomet dovanoja gerą nuotaiką“, – šypsojosi socialinių tinklų vartotoja.

