Po patirto persileidimo itin atvira Hilaria Baldwin: „Dabar su savo kūnu esu labai švelni“

Hilaria Baldwin ir Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.
Hilaria Baldwin ir Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-04-16 16:57
AA

Garsaus amerikiečių aktoriaus Aleco Baldwino žmona Hilaria neseniai viešai pasidalijo skaudžiais išgyvenimais – moteris atskleidė patyrusi persileidimą.

Ispanų kilmės jogos trenerė atvirai kalbėjo apie sunkų nėštumą ir gydytojų perspėjimus dėl persileidimo.

Antradienio vakarą keturių vaikų: Carmen Gabrielos (5), Rafaelo Thomo (3), Leonardo Angelo Charleso (2) ir Romeo Alejandro Davido (10 mėn.) mama Hilaria socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo liūdna žinia – paskutiniai gydytojų tyrimai parodė, kad vaikelio širdis – sustojusi.

„Šiandien jo širdis nebeplakė. Viskas baigtas. Tačiau aš turiu kitas, stipriai plakančias širdis šalia. Aš esu apsupta meilės ir jaučiuosi labai turtinga“, – šalia nuotraukos su šeima rašė H. Baldwin.

Garsiaus aktoriaus žmonos sekėjai susižavėjo moters drąsa viešai prabilti apie skaudžius išgyvenimus. Atviras moters pasakojimas – pagalba panašią tragediją išgyvenančioms moterims. Anot Hilaria, ji norėtų išjudinti temą, apie kurią mažai yra šnekama.

„Ačiū, kad išklausėte. Už palaikymą ir už tai, kad pasidalijote savo istorijomis. Kartu mes stipresnės. Tikiuosi, šis pokalbis nenutrūks, kad laikysimės drauge visuomet – per gražius gyvenimo momentus ir sunkius. Siunčiu jums meilės ir esu dėkinga“, – rašė H. Baldwin.

Po patirto sukrėtimo moteris bando atsigauti ir tikina besistengianti iš naujo susidraugauti su savo kūnu.

„Šiuo metu esu labai švelni su savo kūnu, atsižvelgiant į tai, ką jis neseniai turėjo patirti... Pradėjau jaustis nekomfortabiliai ir supratau, kaip man trūksta kasdienio judėjimo,“ – su gerbėjais kalbėjosi Hilaria Baldwin.

Moteris savo socialiniame tinkle dalijasi tempimo pratimais, kuriuos pati atlieka kiekvieną dieną. Anot jos, šie pratimai nėra sunkūs ir būtent jie jai padeda atsigauti. Hilaria papasakojo ir kaip kovoja su užpuolusiu liūdesiu.

„Kai jaučiuosi liūdna, primenu sau, kad liūdesys praeis, kaip ir praeina bet kuris metų laikas. Visuomet prisimenu savo laimės akimirkas ir pasidžiaugiu, kokia visgi esu laiminga, – pasakojo Hiliaria Baldwin. – Tai yra balansavimas, nes sielvartą mes norime kuo greičiau išstumti, o ne išgyventi, kaip reikėtų daryti. Tačiau net ir skausmo akimirkomis neleiskime sau pamiršti, koks gyvenimas yra nuostabus.“