Po pertraukos – G.Paškevičiaus šventiniai šou: „Į arenas žengiu tik tada, kai turiu ką parodyti“

Gytis Paškevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Gytis Paškevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-13 15:23
AA

Po ilgos pertraukos Gytis Paškevičius savo gerbėjams paruošė staigmeną – net du šventinius areninius šou, kurie vyks gruodžio 30 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir Naujųjų metų vakarą, gruodžio 31 d., Šiaulių arenoje.

Roko baladės, populiariosios muzikos kūriniai, romansai – G.Paškevičiaus repertuare galima atrasti daugybę muzikinių stilių. Jo dainos nepavaldžios laikui, o tarp gerbėjų – įvairių kartų atstovai. Šią žiemą dainininkas kvies klausytojus prisiminti ryškiausius savo kūrybinio kelio puslapius ir padovanos visiems puikiai pažįstamų bei pamėgtų dainų, rašoma pranešime spaudai.

„Mėgstu kartoti, kad į didžiąsias arenas žengiu tik tada, kai turiu ką parodyti. Šie du naujametiniai koncertai bus ypatingi. Savo mylimiems žiūrovams ruošiu tikrą šventinę programą, kurioje skambės geriausios mano dainos, tad šiuos metus palydėsime ryškiai ir tikrai su gera nuotaika. Šiam koncertiniam turui renkamos tokios dainos, kurios kalba apie gražiausias ir svarbiausias gyvenimo akimirkas, o žiemos šventės, neabejotina, daugeliui žmonių yra būtent tokios, tad kviečiu visus savo klausytojus palydėti metus gražia ir šviesia nata“, – sako G.Paškevičius.

„Draugams“, „Šiam pasauly“, „Dukrai“, „Mano kraštas“ ir kitos laikui nepavaldžios atlikėjo dainos šią žiemą skambės dviejuose didžiausiuose jo koncertuose. G. Paškevičius kviečia pajusti šventinę nuotaiką gruodžio 30 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir gruodžio 31 d. savo gimtajame mieste, Šiauliuose, kur kartu su šio miesto gyventojais ir svečiais palydės išeinančius metus. Bilietai prekyboje – nuo rugsėjo 18 d.