Po pertraukos į televizijos eterį sugrįžęs D. Montvydo antrininkas: „Ieškojau savęs kitur“

Gražvydas Staigvilas / Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
Gražvydas Staigvilas / Giedriaus Abromavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-04 13:06
AA

Šį šeštadienio vakarą BTV „Muzikinėje kaukėje“ – įspūdingas įsikūnijimas į Donatą Montvydą. Vienu garsiausiu Lietuvos atlikėju virs „Lietuvos balse“ išgarsėjęs ir D. Montvydo mokiniu projekte buvęs Gražvydas Staigvilas. „Tai yra žmogus, kuris daug dirba ir kuris viską atlieka profesionaliai. Sunkiausia buvo stiprų judesį suderinti su vokalu, - apie iššūkį pasakos jaunasis dainininkas. – Nei pusės dainos nesudainavęs, aš jau buvau padusęs.“ G. Staigvilas atliks hitu tapusį kūrinį „Norim dar“.

Vaikinas atskleidė, kad po sėkmingo debiuto LNK projekte „Lietuvos balsas“, jis nusprendė padaryti muzikinę pertrauką – išvyko svetur ir užsiėmė kita veikla. „Ieškojau savęs kitur, buvau užsienyje, dirbau pas savo dėdę bare, restorane“, - sako jis. Gražvydas pripažįsta, kad grįžimas prie muzikos jį privertė permąstyti prioritetus gyvenime: „Kai mane pakvietė į „Muzikinę kaukę“, tikrai apsidžiaugiau. Tai man lyg tiltas vėl grįžti prie to, ką iš tikrųjų myliu ir kas, mano manymu, skirta man.“

Komisija jaunam dainininkui negailės komplimentų. „Tu viską atlikai dorai ir gyvai, aš tave sveikinu. Šiandien, tai yra pats sudėtingiausias personažas, energetikos prasme“, - šį šeštadienio vakarą BTV laidoje sakys komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis. „Labai džiugu, kad tu tiek dirbi su choreografija ir tau tai sekasi daryti. Patikėk, pastangos šiandienos yra akivaizdžios. Maniera, judesiai – tau pavyko pagauti daug Donato bruožų, o tavo talentas yra neginčytinas“, - nuomonę „Muzikinėje kaukėje“ išsakys Inga Valinskienė.

Šį šeštadienio vakarą Dileta Meškaitė-Kisielienė įkūnys Cher, Kotryna Juodzevičiūtė – Violetą Tarasovienę, Paulius Bagdanavičius – Dr. Alban, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė – Džordaną Butkutę. Aktorius Marius Jampolskis virs Eduardu Kaniava, Neringa Nekrašiūtė – Adele, Žygis Stakėnas – grupe „Right Said Fred“, Aistė Lasytė taps Igoriu Kofu iš grupės „Lemon joy“, Edgaras Lubys – „Modern Talking“. Populiariausias įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ – jau šį vakarą, 19:30 per BTV.