Po Ray Liottos mirties – jautrus jo sužadėtinės įrašas: pasidalijo asmeniškais kadrais

Ray Liotta / Socialinių tinklų nuotr.
Ray Liotta / Socialinių tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-05-30 08:40
AA

Prieš kelias dienas kino pasaulį sukrėtė filmo „Geri vyrukai“ žvaigždės Ray Liottos mirtis. Dėl netekties labai liūdi ir jo artimieji, tarp kurių – sužadėtinė Jacy Nittolo, naujausiame įraše prisiminusi bendrą savo ir mylimojo gyvenimą.

„Mano gyvenimas pastaruosius porą metų buvo išties stebuklingas“, – taip Jacy Nittolo pradėjo savo instagramo įrašą, skirtą mirusiai meilei Ray'ui Liotta.

„Ray'us ir aš dalijomės gilia meile, kurią amžinai puoselėsiu savo širdyje. Mes kasdien juokėmės ir buvome neišskiriami. Chemija buvo pašėlusi pačia geriausia prasme. Jis man buvo viskas pasaulyje ir mes negalėjome vienas kitu atsigėrėti. Tokia tikra meilė, apie kokią žmogus svajoja.“

Ji tęsė: „Jis buvo pats gražiausias vidumi ir išore žmogus, kokį tik esu pažinojusi... ir net tai yra per maža.“

Moteris prie įrašo pridėjo ir kelias nuotraukas su mylimuoju.

Ketvirtadienį pasirodė žinia, kad R.Liotta mirė miegodamas, būdamas 67 metų. Tuo metu vyras viešėjo Dominikos Respublikoje.

Aktorius šioje Karibų jūros saloje filmavosi filme „Dangerous Waters“.

Pranešama, kad 47 m. J.Nittolo taip pat buvo ten, kai mylimasis mirė.

Pora buvo nufotografuota besilaikanti už rankų Kalifornijoje likus kelioms dienoms iki žvaigždės mirties.

Išėję iš itališko restorano „Spruzzo“ jie atrodė geros nuotaikos. R.Liotta pasipiršo J.Nittolo per 2020 m. Kalėdas. „Svajonių lauko“ žvaigždė tuo metu instagrame rašė: „Kalėdiniai norai pildosi. Paprašiau savo gyvenimo meilės tekėti už manęs ir, ačiū Dievui, ji pasakė taip!!!“

2021 m. rugsėjį laidoje „Live with Kelly and Ryan“ R.Liotta atskleidė, kad su sužadėtine juos suvedė vyresni vaikai.

Jis sakė, kad iš pradžių jie abu dvejojo, nes J.Nittolo nenorėjo turėti nieko benda,

Ray Liotta / „Scanpix“ nuotr.

Primename, kad aktoriaus Ray'aus Liottos karjera Holivude pastaruoju metu išgyveno renesansą, jis pasirodė tokiuose filmuose kaip „The Many Saints of Newark“, „Santuokos istorija“ („Marriage Story“) ir „Jokių staigių judesių“ („No Sudden Move“).

Kultinis aktorius tapo žinomas po to, kai kartu su Kevinu Costneriu suvaidino filme „Svajonių laukas“ („Field of Dreams“), kuriame įkūnijo Shoelessą Joe Jacksoną.

Vėliau jis atliko žymiausią savo vaidmenį – suvaidino Henrį Hilą filme „Geri vyrukai“ („Goodfellas“).