Po santykių su J. Bieberiu Selenos Gomez gyvenime vyksta pokyčiai: daugiau klaidų nedarys

Selena Gomez / Scanpix/Mega nuotr.
Selena Gomez / Scanpix/Mega nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-08 21:28
AA

Kol Justinas Bieberis planuoja vestuves su savo sužadėtine Hailey Baldwin, jo buvusi mylimoji Selena Gomez džiaugiasi vienatve, praneša „Metro“. Garsi atlikėja visiškai pakeitė savo požiūrį į santykius, dabar Selena prisipažįsta, kad anksčiau daug kartų klydo.

Pasak artimų Selenos draugų, anksčiau ji dažnai bandė surasti partnerį, kuris ją užpildytų, tačiau vis nepavykdavo. Selena kentėjo ne tik dėl nelaimingos meilės ir audringų santykių su J. Bieberiu, bet ir ieškojo sau pilnaverčio partnerio. Per visus tuos metus jis taip ir neatsirado.

Kai paskutinį kartą skyrėsi su Justinu, S. Gomez savo artimiausiems bičiuliams pažadėjo, kad daugiau stačia galva į santykius neners. Dabar ji 100 procentų susikoncentravusi į darbus.

Draugai pasakoja, jog dėl Hailey ir Justino sužadėtuvių Selena visiškai nepergyvena. Mergina kurį laiką nori praleisti viena, išmokti pabūti su savimi.

Selena Gomez / Vida Press nuotr.

Selena liepą linksmai atšventė savo gimimo dieną. Jos pasveikinti atvyko artima bičiulė Raquelle Stevens. Šventėje ji pasirodė kartu su broliu Calebu, su kuriuo pastaruoju metu buvo poruojama pati S. Gomez.

Artimas dainininkės draugas „People“ prasitarė, kad Selena ir Calebas tikrai nesusitikinėja, o jo nuotraukos iš vakarėlio net nėra S. Gomez socialinio tinklo puslapyje. „Jie tiesiog seni draugai“, – sakė jis.

Selena Gomez su drauge Theresa / „Instagram“ nuotr.

Tuo tarpu kanadiečių dainininkas Justinas Bieberis pasipiršo modeliui Hailey Baldwin. Porą sveikino tėvai, artimi draugai ir žmonės visame pasaulyje. Praėjus kelioms dienoms po sužadėtuvių, prakalbo ir J. Bieberis. Savo mylimajai jis skyrė gražiausius žodžius.

„Žadėjau šiek tiek palaukti, kol kažką pasakysiu, bet kalbos sklinda greitai. Klausyk, paprastoji Hailey, aš visiškai įsimylėjęs viską tavyje! Įsipareigojęs praleisti gyvenimą geriau tave pažįstant, mylint tave kantriai ir aistringai. Pažadu mūsų šeima rūpintis garbingai ir sąžiningai. Leidžiu Jėzui ir jos Šventajai Dvasiai mus vesti, kur tik eitume, kokį sprendimą priimtume. Mano širdis yra VISIŠKAI ir AMŽINAI tavo, visuomet man būsi pirmoji. Esi mano gyvenimo meilė, Hailey Baldwin, ir aš nenoriu jo praleisti su niekuo kitu", – savo sužadėtinei kalbą tada rėžė Justinas.