Po sėkmingo debiuto Lavrinovičiai vėl linksmins publiką: „Krepšininkai? Mes visada buvom komikai“

Broliai Lavrinovičiai / Dainiaus Ščiukos ir asmeninio albumo nuotr.
Broliai Lavrinovičiai / Dainiaus Ščiukos ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-30 18:44
AA

Rugpjūtį nauju komikų amplua debiutavę ir savo klasiškais anekdotais palangiškius iš koto išvertę broliai Lavrinovičiai grįžta su „Brolių anekdotų šou“. Šįkart, tiesa, viskas bus dar rimčiau – tai yra, linksmiau – mat, kaip sako patys broliai, per kelis mėnesius jie jaučiasi „dar labiau „pasikaustę“ ir pasiruošę užkariauti Lietuvos publiką.“ Pirmasis pasirodymas laukia jau gruodžio 28 dieną Kaune, o nuo naujųjų metų turas įsibėgės ir visoje šalyje.

„Krepšininkai? Mes visada buvom komikai!“

Prieš kiek daugiau nei metus profesionalių krepšininkų karjerą baigę Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai visuomet žinojo, kad net ir palikę sporto pasaulį, sudėję rankų sėdėti negalės. Tiesa, jiems nebuvo labai sunku sugalvoti, ką veikti toliau, nes visad žinojo savo stipriąsias puses. „Nu taigi mes juokdariai, čia aišku kaip dieną. Jūs manot, kas nors kada nors domėjosi, kad žaidėm Olimpinėse ar kokie rezultatyvūs buvom? Baikit juokus. Mus myli už kvailystes ir kad mokam iš savęs pasijuokt – ir mes džiaugiamės tuo, nes ne kiekvienam toks talentas skirtas“, – juokiasi Kšištofas.

Žinoma, broliai savo jėgų nepervertina – nepaisant puikaus humoro jausmo, kurį sakosi paveldėję iš tėvų – Kšištofas ir Darjušas pripažįsta, kad „skaldyti“ pokštus ant scenos – visai kas kita, nei tai daryti draugų kompanijoj. Vis dėlto sunkaus darbo bei profesionalios komandos palaikymo dėka broliai sakosi sparčiai tobulėjantys ir vis geriau perprantantys komikų amato subtilybes.

Broliai Lavrinovičiai / Asmeninio albumo nuotr.

„Prieš pirmą šou Palangoj gerai abiem kinkos drebėjo, nors ir daug ruošėmės. Jaučiam jauduliuką ir dabar, bet jau labiau savim pasitikim, nes matom, kad dar daugiau visko išmokom, ir stengsimės per ateinančius šou padaryt visišką bombazę“, – tikina Darjušas.

Kuo išskirtinis „Brolių anekdotų šou“?

Pats „Brolių anekdotų šou“ formatas labai paprastas: jis paremtas keturių krepšinio rungtynių kėlinių principu. „Kėlinių“ metu Kšištofas ir Darjušas klausytojams yra paruošę originalių ir dar niekur negirdėtų anekdotų bei juokelių, kuriais vienas kitą patrauks per dantį. Per „pertraukas“ broliai irgi neketina snausti – čia jie taps dar asmeniškesniais ir dalinsis jaunystės istorijomis, krepšinio karjeros kuriozais bei juokingais rinktinės laikų atsitikimais.

Paklausti, kodėl pasirinko anekdotų žanrą, ypač šiais laikais, kai scenose dominuoja „stand-up“ komikai, broliai sako, jog prieš 10-15 metų buvę itin populiarūs anekdotai vėliau tapo nepelnytai nurašyti. „Aišku, visi tie nuvalkioti juokeliai apie Marytę ir Petriuką dabar jau turbūt niekam nebeįdomūs, bet nebūtina gi primityviai juokaut. Mes įdedam nemažai darbo ir kūrybos, kol kažką gero sugalvojam, bet iššūkiai mums patinka, tai viskas gerai“, – pasakoja Darjušas.

Be to, broliams talkina ir jų šou kūrimu rūpinasi renginių organizatoriai „Vabalo filmai“, Lietuvos auditorijai pristatę jau ne vieną humoristinį projektą bei kino komediją. Lavrinovičiai džiaugiasi, kad partnerių patirtis ir įgūdžiai užtikrina, jog jų žiūrovai renginio metu gaus pačios aukščiausios kokybės patirtį.

Broliai Lavrinovičiai / Asmeninio albumo nuotr.

Kalėdoms – juoko dozę dovanų?

Kšištofas ir Darjušas „Brolių anekdotų šou“ turą pradės iškart po šv. Kalėdų ir tęs iki pat balandžio vidurio. Buvę sportininkai juokauja, kad šiemet apie kalėdinės dovanas galvoti net nereikėjo – visus draugus ir gimines apdalijo

bilietais į renginį. „Aišku, mūsų žmonos kasdien ir taip nemokamai gauna po tokį šou, tai joms turbūt jau ką nors kito reikės sugalvoti“, – svarsto Kšištofas.

Visiems, vis dar nespėjusiems nupirkti artimiesiems dovanų, Lavrinovičiai taip pat rekomenduoja šiais metais padovanoti brolių juoko dozę – juk ypač dabar visiems mums reikia gerų emocijų ir nuoširdaus pozityvo, kuriuos gali suteikti tik tokios patirtys, kaip ši, o ne greit nusidėvintys daiktai.

„Mokslu įrodyta, kad juokas gamina mūsų organizmuose vitaminą C. O ko mums visiems žiemą reikia, kad būtume sveiki ir energingi? Tik pagalvokit, nereiks net papildų pirkti, nes natūraliai imunitetą sustiprinsit! Patys su broliu savo kailiu patyrėm – kai tiek juokiamės, tai gal tik kokius du kartus per gyvenimą ir sirgom“, – šmaikštauja Darjušas.