Po skandalo – A.Valinsko raginimas atsiriboti nuo E.Dragūno: „Jis yra absoliutus degradas“

Arūnas Valinskas / BNS Foto nuotr.
Arūnas Valinskas / BNS Foto nuotr.
Žmonės.lt, 15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-03-01 17:29
AA

Plačiai nuaidėję skandalingi Egidijaus Dragūno pasisakymai apie karą Ukrainoje vis dar piktina visuomenę. Laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas išplatino viešą kreipimąsi į žiniasklaidą ir visuomenę, ragindamas SEL lyderį pamiršti visiems laikams.

Arūno Valinsko pasisakymą apie Egidijų Dragūną antradienį žiniasklaidai išplatino „Valius“ komanda.

„Mielieji, Kreipiuosi į visas žiniasklaidos priemones – radijo stotis, TV kanalus, portalus ir t.t. Tiesiog prašau išimti iš savo grojaraščių, repertuarų, aprašomų naujienų tokį išgamą kaip Egidijų Dragūną-Selą. Pamirškime, kad jo nebebūtų mūsų gyvenimuose. Tegul tie jo suknisti koncertai tampa praeitimi, kuri niekada nesugrįš.

Jis yra absoliutus degradas, kuriam nekaltų vaikų žudymas yra pasaulio apsivalymas! Tai gal apsivalykime nuo jo paties. Mes be jo tos kūrybos kažkaip išgyvensime, jis be klausytojų ir žiūrovų koncertuose tikrai padvės. Ko nuoširdžiai jam ir linkiu!“ – viešai išplatintame pranešime rašo A.Valinskas.

Žmonės.lt primena, kad Egidijaus Dragūno pasisakymas sukėlė nemažą sujudimą.

„Daug žmonių manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau. Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų. Tai va ten vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b... šaudosi, aš už taiką“, – savo vaizdo įraše sakė E.Dragūnas, tačiau netrukus jį ištrynė.

„Sel“ lyderio komentarais pasipiktino ne vienas žinomas Lietuvos žmogus ir grupės nariai. Pirmadienį jie pareiškė paliekantys grupę.

Egidijus Dragūnas / BNS nuotr.

Į nejautrius atlikėjo pasisakymus sureagavo nuomonės formuotoja Indrė Stonkuvienė, dainininkas Justinas Jarutis. Po to Egidijus Dragūnas pasidalijo kitais vaizdo įrašais, kuriuose minėjo, kad jam paskambino buvęs prodiuseris Martynas Tyla ir patarė nesivelti į skandalą. Vis tik pats atlikėjas savo poziciją bandė paaiškinti plačiau ir iškeikė jį sukritikavusius žmones.

„Nebūkit idiotai, jus skatina būti idiotais. Jūs remiat maistu žmones, kurie dabar susipykę? Skatinkit taiką šią minutę. Daug žmonių nesupranta, kas yra karas. Jūs galvojat, kad paprasti rusai ir ukrainiečiai nekenčia? Tie rusai nei kalti, nei ką. Jūs matytumėt tą Rusiją, aš pervažiavęs ją visą, matęs ir Ukrainą“, – kalbėjo jis.

Į kilusį pasipiktinimą ir grupės pareiškimą pats Egidijus sureagavo ir pirmadienį. Savo instagramo paskyroje jis šįkart pasisakė švelniau nei sekmadienio vakarą.

„Mieli tikri žmonės! Aš esu šoke nuo to, kas vyksta jau eilę dienų! Aš myliu Ukrainą, mano daug draugų šią minutę ten. Aš toks pat kaip ir jūs, Dievas mato, kaip aš išgyvenu. Aš pergyvenu už mus visus. Aš pergyvenu už Lietuvą kaip ir jūs visi. Tai, kas vyksta, yra tragedija“, – rašė SEL lyderis.