Po šokiruojančios kalbos teisme, Britney Spears užfiksuota Havajuose: kompaniją palaikė mylimasis

Britney Spears ir Samas Asghari / Socialinių tinklų ir Scanpix nuotr.
Britney Spears ir Samas Asghari / Socialinių tinklų ir Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-27 21:10
AA

Praėjus kelioms dienoms po Britney Spears (39) pasisakymo teismo posėdyje dėl priverstinės tėvo globos, popmuzikos žvaigždė užfiksuota su savo vaikinu Samu Asghari (27) Havajuose.

Praėjus kelioms dienoms po šokiruojančių faktų atskleidimo apie Britney Spears tėvo Jamie Spearso priverstinę globą, popmuzikos žvaigždė ir jos vaikinas  iškeliavo į Havajus.

Čia jie buvo užfiksuoti užsienio fotografų vaikštinėjant Maui kaimelyje, Havajuose.  Pora į poilsiavietę atvyko ketvirtadienį. S.Asghari socialiniuose tinkluose dalinosi vaizdo įrašais, kuriuose matyti, kaip jis ir B.Spears keliauja į salą privačiu lėktuvu.

„Britney džiaugiasi grįžusi į Havajus. Tai jos mėgstamiausia vieta. Ji negali čia atsibūti. Jei tik galėtų, persikeltų čia visam laikui“, – portalui „People“ atskleidė šaltinis.

„Praėjusi savaitė jiems abiem buvo labai įtempta. Jie bando mėgautis bent keliomis ramiomis dienomis kartu“, – pridūrė jis.

Pora susitikinėja jau beveik penkerius metus. Romantiški santykiai prasidėjo po to, kai modelis ir aktorius S.Asghari pasirodė B.Spears dainos „Slumber Party“ muzikiniame klipe.

Trečiadienį, kai B.Spears nuotoliniu būdu teismo posėdyje pasisakė apie priverstinę tėvo globą, jos mylimasis ją palaikė ypatingu gestu. S.Asghari savo „Instagram Story“ paskelbė nuotrauką, kurioje jis dėvi #FreeBritney marškinėlius.

Samas Asghari ir Britney Spears vaizdo klipe „Slumber Party“ / Video kadrai

Žmonės.lt primena, kad šią savaitę pirmą kartą kalbėdama atvirame teismo posėdyje popmuzikos žvaigždė Britney Spears teigė, kad tėvas Jamie Spearsas ją kontroliavo „100 000 procentų“.

„Esu traumuota. Aš tiesiog noriu, kad mano įprastas gyvenimas sugrįžtų“ , – posėdžio metu kalbėdama nuotoliniu būdu teigė atlikėja. 

„Aš nusipelniau turėti gyvenimą, dėl kurio taip ilgai dirbau. Aš nusipelniau dvejų ar trejų metų pertraukos“, – pridūrė.

Jamie Spearsas ir Britney Spears / Scanpix nuotr.

Britney Spears teismo posėdžio metu atskleidė, kad ji norėjo ištekėti už savo vaikino ir susilaukti kūdikio, tačiau tėvas jai to neleido. Taip pat ji teigė, kad J.Spearsas neleido jai pašalinti kontraceptinio implanto tam, kad ji nepastotų.

Popmuzikos žvaigždė pasidalijo dar vienu šokiruojančiu faktu – ji buvo priversta vartoti vaistus nuo bipolinio sutrikimo. Nuo jų ji pasijusdavo tarsi „girta ir negalėjo susikalbėti“.

„Tėvo kontrolė man padarė daugiau žalos nei naudos. Nesijaučiu laiminga, net negaliu miegoti. Tai beprotystė“, – teisme sakė ji ir pridūrė, kad kasdien verkia.  

Britney Spears (12 nuotr.)
+6