Po sukeltos avarijos princas Philipas atsiprašė nukentėjusiosios: „Nepamačiau atvažiuojančio automobilio“

Princas Philipas (2014) / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sausio 17-osios vakarą britų žiniasklaidą apskriejo nemaloni žinia – karalienės Elizabeth II sutuoktinis princas Philipas pateko į avariją.

Nelaimės išvengti pavyko – avarijos metu princas Philipas beveik nenukentėjo. Tai patvirtino ir Kensingtono rūmai. Už į avariją papuolusio automobilio vairo sėdėjo pats 97-erių metų princas.

Avarijos metu vienas automobilis apsivertė, kitas – įvažiavo į griovį. Eismo dalyviai, kartu su princu patekę į avariją, taip pat beveik nenukentėjo. Jiems nustatyti lengvi sužeidimai.

Princas Philipas nukentėjusiai Emmai Fairweather išsiuntė atsiprašymo laišką, praneša naujienų portalas People

„Noriu, kad žinotumėte, jog labai gailiuosi dėl to, kad jūs per mane patekote į šį nelaimingą atsitikimą, – atsiprašymo laiške rašė princas. – Šią sankryžą esu kirtęs daugybę kartų, tad puikiai žinau, kas turi teisę naudotis pagrindiniu keliu. Šįkart labai stipriai švietė saulė ir mane apakino, tad nepamačiau atvažiuojančio automobilio. Labai apgailestauju dėl pasekmių“.

Princas Phillipas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Princas Philipas tikino apgailestaujantis dėl įvykio ir dėkojantis Dievui, kad nė vienas avarijos dalyvis rimčiau nenukentėjo. Baigdamas atsiprašymo laišką, princas pasirašė asmeniniu vardu, be jokių titulų – Philipas.

Nukentėjusioji Emma Fairweather tikino, buvusi pamaloninta, jog sulaukė princo Philipo atsiprašymo ir laiško su asmeniniu parašu.

„Buvo malonu, kad princas pasirašė vardu ir, kad papasakojo savo avarijos versiją, – kalbėjo moteris. – Tačiau aš nepamenu, kad tą dieną būtų švietusi saulė, man atrodo, kad tai buvo įprastas britiškas oras – buvo apsiniaukę, debesuota. Visgi nekaltinčiau princo Philipo melavimu“.

Skaitykite daugiau