Solveigos Mykolaitytės širdis sąla iš meilės sūnui, tačiau po gimdymo jaučiasi nualinta: atskleidė svajonę

Solveiga Mykolaitytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Solveiga Mykolaitytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-31 12:28
AA

Modelis Solveiga Mykolaitytė neslepia, kad jos visą gyvenimą ir kasdienę rutiną visiškai apvertė sūnus Matas. Nors prieš pusmetį pirmagimį pagimdžiusios moters akys spindi, o širdis sąla iš meilės sūnui, vis dėlto ji pripažįsta, kad nėštumas ir ypač žindymas smarkiai nualino kūną. „Tikrai esu be galo laiminga, tačiau veido oda visiškai išsausėjo, plaukai krenta. Didžiausia svajonė dabar – išsimiegoti ir apsilankyti pas kosmetologę, kad atgaivintų veido odą“, – sako laiminga mama.

Solveiga Mykolaitytė džiaugiasi motinyste ir dabar visą savo laiką skiria sūnui. „Jis dar labai mažas, todėl dabar visas mūsų su vyru dėmesys atitenka jam. Matas tikrai labai ramus ir geras vaikas, tačiau naktimis būna itin sunku, nes valgyti jis keliasi kas kelias valandas.“

Solveiga Mykolaitytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Kad ir kaip vargina naktinis kėlimasis, S.Mykolaitytė planuoja sūnų žindyti bent jau iki metų. Moteris įsitikinusi, kad būtent žindymas padėjo jai susigrąžinti modelio figūrą. „Nemaniau, kad kūdiko maitinimas gali taip sekinti organizmą. Manau, kad ir svoris, kurio priaugau per nėštumą, taip greitai nukrito būtent dėl žindymo. Prisipažinsiu, prarastas formas planavau atgauti po devynių mėnesių – per tiek laiko, per kiek ir priaugau.

Pasiteiravus, kiek dėmesio ir laiko viena gražiausių Lietuvos moterų tituluojamas modelis šiuo metu skiria grožio rutinai ir procedūroms, ji tik šypteli.

„Patikėkite, būna dienų ir naktų, kad noriu tik vieno – kristi į lovą ir miegoti. Būna, pamirštu net kremu veidą pasitepti, nors, kaip jau minėjau, mano oda labai išsausėjo, vietomis atsirado net raudonų dėmelių. Džiaugiuosi bent tuo, kad dabar man didžiausias poilsis yra ištrūkti pas kosmetologę – ten, kol man kažką tepa, glosto ir masažuoja, būna net užmiegu. Todėl išeinu pailsėjusi. Gaila, kad kol kas dėl žindymo negaliu darytis jokių rimtesnių procedūrų, bet patikėkite, jų jau dabar laukiu. Su gydytoja B.Nekrošiene mes jau viską suplanavome“, – šypsosi Solveiga.