Po sunkios ligos sugrįžtantis Aleksandras Ivanauskas-Fara: „Svarbiausia – klausyti gydytojų rekomendacijų“

Aleksandras Ivanauskas-Fara
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienį 21 val. LRT muzikinio projekto „Dvi kartos“ gerbėjų laukia maloni staigmena – po sunkios ligos į šou grįžta Aleksandras Ivanauskas-Fara. Jo duetas su Nijolė Pareigyte-Rukaitiene ir toliau kovos dėl žiūrovų simpatijų.

„Tai, kad esu žinomas, kol sirgau, man tikrai nepadėjo. Buvau eilinis ligonis, kuris kreipėsi pagalbos – seselės ir gydytojai vienodai puikiai rūpinosi ir manimi, ir palatos kaimynais. Man ir nereikėjo išskirtinio dėmesio – tik laiku pastatytos lašelinės, vaistų ir galimybės ramiai išsimiegoti“, – atviravo tymais sirgęs dainininkas.

Tymų protrūkis bei skiepai nuo jų – viena aršiausiai aptarinėjamų pastarųjų dienų temų. A. Ivanauskas-Fara atviras – nors kalbėti apie ligas gal nėra labai malonu, tai – būtina. „Tymai buvo pamiršta liga, o dabar atsivėrė skrynia ir serga net keli šimtai žmonių. Noriu papasakoti, kaip žmogus jaučiasi sirgdamas, kaip pereiti tą ligą – gal kitiems bus lengviau“, – teigė žinomas vyras.

A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima

„Manau, svarbiausia – klausyti gydytojų rekomendacijų. Kalbama ir apie daug liaudiškų metodų – česnako skilteles, vandenį... Mėginau, man nepadėjo. Gal tie, kurie nenori skiepyti savo vaikų apie tai žino daugiau, nei medikai, gal jie turi daugiau informacijos, nei aš, bet man atrodo, kad profesionalų nuomonė – svarbiausia“, – atskleidė dainininkas.

Aleksandro ir Nijolės pora į „Dvi kartas“ grįžo po dviejų savaičių pertraukos. Dainininko nuomone, ji jų dueto nesusilpnino. „Reikia būti objektyviais – projekte yra žymiai geresnių dainininkų, negu mes su Nijole. Mes ateiname pasilinksminti, o jei iš šimto žiūrovų bent dešimčiai patiks tai, ką darome – jau didelis pasiekimas. O gal nors vieną kartą ir komisija apie mus pasakys kažką gero. Tai meilė netikra, tai ne taip apsikabinai, tai ne tie batai – prie mūsų jie labai priekabūs“, – šypsojosi „ryškiausia Fara Lietuvoje“ šou vedėjo Giedriaus Savicko pakrikštytas atlikėjas.

Aleksandras Ivanauskas-Fara / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Kada repetuojam su „Rondo“, kadangi vyriška kompanija, labai daug keikiamės, siunčiam vienas kitą į tam tikras vietas, prasivardžiuojam negražiais vardais, o kai reikia repetuot su Nijole, reikia būti elengantiškam, kaip aukštuomenėje kalbėt. „Gerbiama Nijole, man atrodo, kad ketvirtam takte nata sol skambėjo ne taip įtikinamai“, o vyriškoj kompanijoj būtų kitaip pasakyta“, – paklaustas apie repeticijų užkulisius pokštavo A. Ivanauskas-Fara.

Skaitykite daugiau