Po tragedijos filmavimo aikštelėje A.Baldwino karjera nestoja: aktorius imasi naujų vaidmenų

„Alecas Baldwinas / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusių metų rudenį vesterno „Rust“ filmavimo aikštelėje įvykusi tragedija, kurios metu amerikiečių aktorius Alecas Baldwinas netyčia nušovė operatorę Halyną Hutchins, apkartino daugybės žmonių gyvenimą. Kolegę nušovusiam A.Baldwinui pateiktas ieškinys, o pats tragedijos sukrėstas aktorius neslėpė – jo karjera gali būti baigta. Vis tik toks scenarijus neišsipildė – A.Baldwinas ruošiasi naujiems vaidmenims.

Aktorius Alecas Baldwinas po pertraukos, prasidėjusios po tragiško incidento vesterno „Rust“ filmavimo aikštelėje, grįžta prie darbų kine. Vis tik prieš kameras aktorius stos ne Holivude, o Italijoje. 

Anot „Variety“, 63 metų aktorius savaitgalį atvyksta į Romą ir pradeda filmuotis dviejuose itališkuose filmuose – „Kid Santa“ ir „Billie's Magic World“.

Filmus prodiusuoja pats A.Baldwinas ir jo brolis Danielis Baldwinas, kuris taip pat vaidins minėtose juostose. Jų filmavimai Romoje prasidės netrukus ir tęsis apie keturias savaites.

„Kid Santa“ ir „Billie's Magic World“ – italų režisieriaus Francesco Cinquemani, kuris su A.Baldwinu dirbo 2015 m. filme „Andron“, kūriniai. Jis taip pat režisavo 2021 metų filmą „The Christmas Witch“ (liet. „Kalėdų ragana“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Aleco brolis Williamas Baldwinas.

Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.

Kaip rašo „Variety“, būsimi filmai yra „gyvo veiksmo / animacinės šeimos kalėdinės komedijos“.

Tuo tarpu „Deadline“ praneša, kad brolis, dirbsiantis su A.Baldwinu, yra ne Danielis, o Williamas. Pasak svetainės, broliai ir vaidins, ir įgarsins personažus.

Apie tai, kaip jaučiasi sugrįžęs į filmavimo aikštelę, aktorius papasakojo vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo „Daily Mail Online“.

„Tu turi dirbti ir pamiršti, ką iš tikrųjų turi daryti. Aš galvojau: „O dieve, ką tu darai?“, kas yra vaidyba ir kad tai, ką darau, neturi prasmės. Iš tiesų keista, įdomu grįžti į darbą. Nedirbau nuo praėjusių metų spalio 21 dienos, kai filmavimo aikštėje įvyko tas baisus dalykas – incidentas, kai žuvo operatorė Halyna Hutchins. Man vis dar sunku apie tai kalbėti. 

Šiandien buvo pirmoji darbo diena. Nedirbau tris su puse mėnesio, o filmai liko tokie patys. Visi darbuotojai, palyginus su manimi, yra jauni, ypač nepriklausomame kine. Kai yra labai ribotas biudžetas, dažnai yra samdomi jauni žmonės. Bet jie yra labai sunkiai dirbantys, visą dieną praleidžiantys ant kojų“, – savo įspūdžiais sugrįžus dalijosi A.Baldwinas.

Žmonės.lt primena, kad praėjus daugiau nei mėnesiui po atsitiktinio šūvio, kuris atėmė kino operatorės Halynos Hutchins gyvybę, aktorius ryžosi išsamiam ir atviram interviu. Jo metu Holivudo žvaigždė patikino, kad dėl kraupaus įvykio nesijaučia esantis kaltas, tačiau pripažino – jo karjera gali būti baigta.

„Gali būti“, – interviu „ABC News“ žurnalistui George'ui Stephanopoulos sakė 63 metų aktorius ir pridūrė, kad dėl to pernelyg nesijaudina.

A.Baldwinas taip pat sakė, kad per incidentą spalio 21 d. Naujojoje Meksikoje „nenuspaudė“ ginklo gaiduko. Anot jo, dabar liko atsakyti tik į vieną klausimą – iš kur atsirado tikras šovinys?

Alecas Baldwinas / „Vida Press“ nuotr.

„Kažkas į ginklą įdėjo tikrą kulką, – sakė jis. – Aš žinau, kad tai ne aš“.

„Nežinau, kas atsitiko toje filmavimo aikštelėje. Nežinau, kaip ta kulka pateko į tą ginklą. Nežinau, – kalbėjo A.Baldwinas. – Tačiau aš galėčiau padaryti bet ką, kad ateityje būtų mažiau tikėtina, jog tai pasikartos.“

Šių metų vasarį operatorės Halynos Hutchins šeima teismui pateikė ieškinį, kuriame teigiama, kad Alecas Baldwinas pernai filmo „Rustas“ („Rust“) filmavimo aikštelėje „neatsargiai šovė ir nužudė“ ją.

42 metų H.Hutchins mirė pernai repetuojant filmo sceną po to, kai A.Baldwinas iš ginklo iššovė gyvą kulką. 63-ejų aktorius yra vienas iš kelių kaltinamųjų, įvardytų mirties ieškinyje, rašo BBC. Hutchinsų šeimos advokatai teigia, kad operatorė vis dar būtų gyva, jei filmo komanda būtų buvusi atsakingesnė ir nebūtų siekusi sutaupyti pinigų saugumo sąskaita.

Halyna Hutchins ir Alecas Baldwinas / „Instagram“, „Scanpix“ nuotr.

Šeima įsitikinusi, kad H.Hutchins mirtį lėmė būtent neapgalvotas elgesys. Antradienį ieškinys buvo pateiktas Naujosios Meksikos teismui H.Hutchins vyro Matthew ir sūnaus Androso vardu, juo prašoma atlyginti nenustatytą žalą.

„Halyna nusipelnė gyventi, o kaltinamieji turėjo galią užkirsti kelią jos mirčiai, jei tik būtų laikęsi savo pareigos užtikrinti kiekvieno asmens saugumą filmavimo aikštelėje, kur buvo šaunamieji ginklai“, – rašoma skunde.

Skaitykite daugiau